SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja. czy moze masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1377

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

86

Wzrost

182

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

17

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

srednia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3 razy tyg

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

vlcd obecnie lowcarb

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

3 tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
Witam czy ktos moze ocenić. Moja sylwetke i powiedziec mi czy mam. Dalej redukowac czy moze masowac




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
A co sadzicie zebum teraz weszedl na zapotrzebowanie na ten wekend. A op pon obciac te 500 kcal i redukowac do konca czy lepiej zostac tak jak teraz jestem czyli dodawac po 100 kcal tyg az dojde do zapotrzebowania czy ktos mogby doradzic ktora opcja bendzie lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 172 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6014
Zależy co chcesz osiągnąć,

Trochę fatu jest, ale jeśli w najbliższym czasie nie zależy Ci na estetyce tylko na zbudowaniu się to podpowiadam masę. Ale micha czysta i bez przesadnego plusa. Ćwiczysz jak długo?

FGK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
Jakies roz ale zbijalem wage z 110 i zastanawialem sie wejsc na 0 a pi nowym roku. Przy redukowac jeszcze z 3 miesiqce i puzniej masowac tylko czysto bo zarazie ten dol brzucha odstaje mocno od reszty a co do masy to jakiejs duzej nie potrzebuje tyklo zeby jakos to wygladalo i zebym nie wstydzil. Sie sciag ac koszulki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 172 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6014
Ładna redukcja,
Nie ma się co spodziewać że będziesz od razu po niej dobrze wyglądał. Trochę skóry na pewno zostało.

Tak jak napisałeś poćwicz jeszcze na 0 do końca roku. Potem wjedź sobie na + i obserwuj centymetry.

i powodzenia!

Zmieniony przez - adrianksg w dniu 2014-11-19 12:25:52

FGK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
Dzieki wielkie i zobaczymy jak to wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
Zobaczymy jak to bendzie wygladac bo chcialbym zejsc do 12% zeby pote,m robic w miare czysta masr i sie nie zalewac mam nadzieje ze do kwietnia sie wyrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
Ktos jeszcze moze sie wypowiedziec czy jest sens jeszcze redukowac czy zaczac masowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
będziesz żałował jak zaczniesz masować według mnie, masz wątpliwości, kontynuuj dopóki ich nie będzie

Możesz wejść na zero na tydzień, dać sobie odpocząć, ale nie musisz jeśli czujesz że to Ci niepotrzebne

Zmieniony przez - Kazimierzu w dniu 2014-11-19 20:56:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
Myslalem wejsc na zero na swieta i pi nowym roku mam urlop wiec pewnie mamusia bendzie chciala mnie podtuczyc. I myslalem spowrotem redukowac od lutego tylko niewiem z jakich kcal wtedy startowac i od ilu ww zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
za długo, od świąt po nowym roku może być tydzień. 10 dni, ale nie 2 tyg .obżarstwa absolutnie nie polecam, ew dzień lub dwa w święta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
Według mnie zdecydowanie redukcja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch

Następny temat

Sos do ryżu

WHEY premium