SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja. czy moze masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1367

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

86

Wzrost

182

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

17

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

srednia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3 razy tyg

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

vlcd obecnie lowcarb

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

3 tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12130
Ale wtedy mam urlop i wybieram sie za urlop do polski i watpie zec w polsce utrzymam diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 172 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6011
sołtys1987
Według mnie zdecydowanie redukcja.


Przede wszystkim to autor powinien jasno określić CEL jaki chce osiągnąć i kiedy chce go osiągnąć.

FGK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12130
Celem jest rzucenie brzucha tuylko ze teraz wychodze z vlcd na ktorym mialem 1000 kcal i dodaje po 100 kcal tyg zeby mnie nie podlalo zanim wyjde na 0 minie ponad 10 tyg i ponowym roku znowu planuje wejsc na red tylko nie wiem. Od jakich kcal zaczac i ile ww dac na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12130
A co sadzicie zebum teraz weszedl na zapotrzebowanie na ten wekend. A op pon obciac te 500 kcal i redukowac do konca czy lepiej zostac tak jak teraz jestem czyli dodawac po 100 kcal tyg az dojde do zapotrzebowania czy ktos mogby doradzic ktora opcja bendzie lepsza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch

Następny temat

Sos do ryżu

WHEY premium