SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redo na propie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4810

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

83

Wzrost

173

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

Obwód uda

61

Obwód talii

92

Staż na siłowni

kilka lat z przerwami ,aktualnie 2,5 lata bez przerwy

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

jest

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

...

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

masa redo

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

mezo

Stan zdrowia

d.b

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

140/160/160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
le dalej. daj sobie pol tabsa na poczatek i sprawdz reakcje org
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 544
Z 30min przed treningiem będzie dobrze ? I zwiększanie dawki jest konieczne jeżeli zależy mi tylko na spalaniu tłuszczu A nie na tym żeby był "kop" ? Czy można lecieć na jednej dawce ,bo mam raczej tendencje do używek i wolałbym unikać "pozytywnych" działań.I jak długo można lecieć na efce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3785 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205627
Tak 30 minut przed bedzie ok, pozniej mozesz tez dodac kofeine jak juz sama efka nie bedzie Ci wystarczala
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
w badanich na sporej grupie osob efedryna byla bezpieczna w kontekscie ukladu sercowo-naczyniowego podawana w dawce 50mg dziennie przez pol roku.

tolerancja rosnie szybko, jednak efka nadal dziala, tylko juz bez efektu 'wow' jak przy pierwszej dawce.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 544
No i git o to mi chodziło;) dojdę do 50 i będe leciał tak bez zmian . Powoli zastanawiam się co dac na masę na drugi cykl ,w planach 500enan +ewentualnie drugi środek tylko jeszcze nie wiem co by się nadało, coś podpowiecie? Czy sam teść pyknie na drugi raz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3785 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205627
Mozesz dodac nandrolon (npp,deka)


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2021-06-28 15:58:08
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 544
Na początek lepsza będzie długa czy krótka? I pytanko z innej beczki ,ostatnio szwankuje mi hydraulika ,jakieś pomysły do przyczyny ? Jutro lecę badać estro i prolke coś jeszcze warto dorzucić do badań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3785 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205627
Jak na dluzszy cykl masowy to lepiej deca.
Masz problem z oddawaniem moczu, jesli tak to prostata wiec dodaj do badania PSA, ale najlepiej zglosic sie do urologa i badanie per rectum.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 544
Bardziej chodzi o erekcję, ostatnio wrzuciłem mensil 1/2 tab i było ok,bez lipa totalna ,nie wiem czy to winna saa,czy stres bo ostatnio dużo się dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3785 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205627
Zrób badania estro i prolaktyny, podajesz hcg cyklicznie?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania po 19 tyg. teścia.

Następny temat

Endogenic warto?

WHEY premium