SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redo na propie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4805

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

83

Wzrost

173

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

Obwód uda

61

Obwód talii

92

Staż na siłowni

kilka lat z przerwami ,aktualnie 2,5 lata bez przerwy

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

jest

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

...

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

masa redo

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

mezo

Stan zdrowia

d.b

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

140/160/160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 544
siema robiłem dzis badanka bo ostatnio kiepsko z libido , estro 111 widełki do 44 . Leci 1/2 exe co drugi dzien .Mam jeszcze ari co polecicie i w jakich dawkach zeby to zbic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
To daj 1/2 tbl exe codziennie
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 544
ostatnio na propie nie mogłem zbic exe ,pomogło ari . Pytanie czy rodzaj teścia ma wpływ na to czy exe czy ari zadziała lepiej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
malywariat30
ostatnio na propie nie mogłem zbic exe ,pomogło ari . Pytanie czy rodzaj teścia ma wpływ na to czy exe czy ari zadziała lepiej ?

Nie wydaje mi się
Generalnie porownuje wg doświadczenia swojego i innych ze ari jest 2x mocniejsze od exe(wiadomo sa wyjatki)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 544
z tego co pamietam na 400mg propa przeszedłem z 1/2 na 1tab exe e2d i zbił tylko o 10 oczek, a 1/2 ari e2d do widełek . Teraz pytanie czy bawic sie w exe czy od razu ari bo samopoczucie i motywacja leży na wycieraczce :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
To daj ari jesli wczesniej to przerabiales
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 544
dobra wrzuce 1/2 ari e2d i za 2tyg badanka zobacze co wyjdzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 544
Elo wszystkim. Pytanko odnośnie odbloku . Od 2 lat lece na bombie, na wakacje planuje wymuszony odblok i przerwe od siłki na rok. Właśnie skonczyłem tesc 500 mg/week deca 400 mg/week . Aktualnie redo na 400mg/week propa co 4/6 tyg od poczatku wrzucam 5000HCG . Na odblok mam juz uszykowane 48tab cloma i 30tab tamox , pytanko ile HCG wrzucić na odblok i jak to wszystko rozpisac ?? czy jeszcze cos dorzucić na odblok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Hcg z 20 000 iu powinno wystarczyć.
Przed końcem cyklu badania estro i prolaktyna.
Później wchodzisz na hcg 6-8 x 2500 iu co 3 dni. Estro najlepiej bliżej dolnej granicy widelek. Robisz też poziom testa jeśli będzie ok połowy normy to wchodzisz na clom i nolva po 1 tbl ed przez 30 dni.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2022-06-03 23:52:53
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 544
Hcg zacząć np przy ostatnim strzale czy dwa dni później, bije 100/e2d ,i druga sprawa jak odstawie propa czy na samym HCG nie wybije estro bo mam mega tendencje do tego ?poziom testa po 2 tyg na hcg badac czy wcześniej ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania po 19 tyg. teścia.

Następny temat

Endogenic warto?

WHEY premium