SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2388
dostalem :) no wzrost udowodniony teraz jak mozesz nagraj filmik jak sobie zasieg ramion mierzysz no i paczka z miejsca :) tylko teraz wysylaj na ten emeil [email protected] bo zapomialem ze skrzynkka na onecie ma tylk 10 mb i mi prawie konto wybuchlo jak mi ten filmik przeslales :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
ej to wykasuj tego maila, bo ja Ci wyslalem dwa !! i jak tego skasujesz to tamten dojdzie

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
i co masz ?? :)

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2388
no niestety drugi zaginol :/ jak mozesz wyslij jeszcze raz :) na ten adres [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
poszło na Twoje wp. !! a swoja droga to nie rozumiem dlaczego tacy nieufniu jestescie?? przeciez to normalne ze jak ktos cos mowi to mozna to sprawdzic, ale po co tyle zachodu?? jak mowie ze takjest to tak jest

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2388
NO fakt :) masz taki zasieg :O to jak do mnie mowia ze mam dlugie lapy to o tobie juz nie wiem co by powiedzieli :) pewnie sznurowki na stojaca zawiazujesz ))) ;P no i zostala ostatnia sprawa do udowodnienia :) mianowice paczka z miejsca :) jak ty wrzucisz filmik to i ja sie postaram bo z miejsca tez chyba bym wsadzil :) ale dawno juz na 305 nie wsadzalem :) na 295 z miejsca bez problemu wsadzam ze sporym zapasem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Moj adres to [email protected] i ja tez prosze o filmiki jak mozna oczywiscie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Tak więc ryjubasket nie chce zebys mnie przepraszał , tylko podchodz do tego comowie troche bardziej wiarygodnie... Bo po co mam sciemniac?? nie ma w tym zadnego celu. poprostu mowie jak jest. z ta paka z miejsca to moze byc co najwyzej problem z pilka do kosza, jak nie znajde to zrobie z miejsca z dwoch rak pilka do siatki... moze byc ?? ale postaram sie znalezc. Z tego co jeszcze probowalem to wychodzi w miare 360, taka rewersowa, o tablice i z naskoku jakies 2 metry przed koszem... nic innego nie probowalem. sprobuje cos tam ponagrywac:)

a co do piorunos to wez od ryjubasket bo sie za dlugo ładuje na poczcie i mi sie nie chce wysylac drugi raz

swoje udowodniłem :]

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Ryjubasket wyslij mi jesli mozesz te filmiki na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2388
OK wysle ale jutro bo teraz cos mi net wolno chodzi :/ a to naprawde wolno sie laduje ))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

materiały i inne źródła o najwyższym koszykarzu wszechczasów!

Następny temat

FILMY SIATKARSKIE

WHEY premium