SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przetrenowanie brzucha - wypukłość?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Hej !
Ostatnio się zastanawiam czy wypukły brzuch w dolnej części brzucha może wynikac z jego przetrenowania? ( Dieta odpowiednia, ćwiczenia na brzuch rano - ok 20- min wieczorem a6w, orbitrek ok 30 min ) Prosze jeśli wiecie coś na ten temat napiszcie mi będe okropnie wdzięczna.Bo już sama nie wiem co z tym brzucholem robić ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501
może jesteś w ciąży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie, raczej nie. Moze jestes przed okresem, albo lekkie wzdecie? Kobitki tak mają

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
nie jestem w ciąży :) nio chyba, że nie wiem ze wiatropylność jest :) ani też nie jestem przed okresem ani wzdęć nie mam hmm.. niektórzy mówią mi, że taka budowa ale mi się wydaje, że wcześniej miałam płaski brzusio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no własnie niektore kobiety tak maja i sie zastanawiałem zawsze czy to tłuszcz,taka budowa?
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Anatomia. I tyle.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Nio to do kitu ;/ trzeba będzie z tym żyć ..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie wykluczone, że to okresowe. Wrzucę do Zdrowia, może coś dopiszą

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zlap faldek na brzuszku. Jesli jest cieniutki- ok, jesli gruby i miekki- ehrm... wiadomo

A tak na powaznie... Moze wada to wada postawy? Hiperlordoza? Popatrz tutaj:

https://www.sfd.pl/Hiperlordoza_lędźwiowa_i_inne_problemy_z_kręgosłupem-t194213.html

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2007-10-25 19:02:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Dzięki za linka ale chyba tego nie mam przynjamniej tak mi sie wydaje ale tak sie zastanawiam czy przypadkiem nie moglam sobie tego wyksztalcic u siebie poprzez złe wykonywanie ćwiczeń na brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego postu mozna sie sporo dowiedziec

A ten twoj brzuszek tez jest taki "wydety" z rana, zaraz po wstaniu z lozka? Moze to faktycznie jakies wzdecie? Przyjrzyj sie swojej diecie.

Moze wypychasz go nawykowo, nie majac wady postawy? Ja np. pomimo ze nie mam zadnej wady nawykowo wysuwam jedno biodro do przodu- wyglada to jakbym miala skolioze

I jeszcze jedno: czy ty cwiczysz TYLKO brzuch? Co z reszta?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapadnięty mostek, deformacja klatki piersiowej

Następny temat

Ból kostki

WHEY premium