SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przejscie z enana na propionata

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
Witam 1-8tyg (11 strzalow) walilem 250mg e5d ale miałem co pewien strzał problemy po iniekcji po 11 nie wytrzymalem i zamowilem propionata firmy ehp mam zamiar od 8tyg walic go 100mg e2d moja pytanie brzmi nastepujaco jak sie po tym odblokowac i czy w miare sensownie przeszedlem z enana na propa (po ostatnim strzale enana odczekalem 5 dni i wtedy przybilem propa)

do odbloku mam 3 strzaly hcg 5000 2 paczki clomidu i tamoxifen przy 6tyg wbilem 250 hcg po 4 dniach kolejna 250
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
a co z tym odblokiem po ostatnim strzale zaczac hcg 5000 e5d i jak skoncze hcg to clomid + tamoxifen ??|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mozesz tak zrobic jak napisałes, ostatni szot ena i 4 dni off a 5tego dnia wrzuc propa.
Co to za firma ehp??
Ankieta

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 441
marcel a mi pomozesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ktory temat bo widze Twoje 3 z ta sama data.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 441
wiem sorki za to swiezy na forum jestem ;) marcelq odp prosze na ten temat dobre?? mam cyklona zrobic i troche zdezorientowany jestem co do czego staz mam dosc dlugi i cykli za soba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
jakis under ale dzis wbilem i na silowni byla petarda... albo efekt placebo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
jak chcesz moge zdjecie podeslac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Daj tylko pelna nazwe.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
testosterone propionate / EHP 100mg/ml\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
ze jaki propionat??? EHP??? skad ty takie cos wziales???

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Pewnie jakis miejski wypust na potrzebe mieszkańców.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURACJA

Następny temat

Rozpiska na 10 susty i 100tab. mety

WHEY premium