SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na retencje do enana na redukcji?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 920
Witam, cisne z redukcja, bije 250mg enana na tydzien jako antykatabolik i zaczyna mnie troche podlewac, biore 90mg cynku dziennie, myslalem, ze bedzie trzymac estro w ryzach, ale lipa.. Standardowo mysle o nolvie, ale jakie dawki? Jak to jest z jej rakotworczoscia? Wyczytalem, ze rakotworcza. Do ari nie mam dostepu, wiec czy jest cos innego co mozna by zastosowac? Dzieki, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
a jak z dietą?bo pewnie tutaj jest słabo?ari do 250 testa?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Masz redukcje i Cie podlewa na 250mg enana ?? jak dieta wyglada ile razy w tygodniu masz aero i jak z objetoscia ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
ATD/6-bromo 1-2 razy w tyg po 1 kapsułce. Zależy co kupisz - oba wynalazki na allegro. Jednak główny problem tkwi w węglach, a jeśli masz po prostu taką tendecję organizmu do wywalania estro, to zostaje ci zmienić środek, albo zredukować dawkę.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 920
Powiem tak, nie wiem czy mnie podlewa, mi się wydaje, że troszkę łapę wody za to znajomi mówią, że puchne.. Dieta jest ok, ujemny bilans, wegli mało, głównie okolotreningowo. Myślę, że wodę zaczynam zatrzymywać. Aeroby póki co 2 w tyg za tydzień bądź dwa dorzucam jedną sesję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
redukcja i 2 razy aero w tygodniu?ja na masie kręce 3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 920
Na masie nie krecilem, to dopiero 3 tydzień redukcji, po malu dorzucam aero i ucinam kcal i wegle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
jak podzianin pisze ja tez na masie robie cardio 3 x week po 15 min,

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wegli malo tzn ile ?
wbijaj te 250mg na 2 razy, pon i czwartek

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
jak zaczalem redukcje bylo 20 min 4 x week a teraz jest 30 min 4 x week i na 700mg testa fat leci
co kilka tyg zwiekszaj objetosc, ja za kilka tyg dam na 45 min 4x week
i jak kolega wyzej podziel dawke na 2 x week bo enan dziala 5 dni

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 920
Tak robię, wbijam na 2 razy. Wegli koło 250g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren Cypio Wino

Następny temat

50mg propa + 100mg mastera e2d

WHEY premium