SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przed i po/w trakcie redukcji...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20330
Gratuluje postepow, jak na moj gust to calkiem dobrze ci poszla ta redukcja.SOG łof korz
Pozdrowienia dla niiedowiarkow, ktorzy sprawiaja ze to forum juz pomalu spada na psy. Po co to szczekanie. Co to da Panowie?
Jezeli jest to sciema, to od tego sa moderatorzy, ktorzy powinni ten artykul skasowac, oni na tym najlepiej sie znaja. A jeszcze lepiej powinni dawac takim niedowiarkom bana....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4886
IMO to nie ściema. Kafelki te same :P

Want a miracle? Be a miracle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
nieźle,łapa po wycince wygląda na 3-4cm większą niż przed redukcją:)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
Dzięki za opinie! :) Mam nadzieje, ze uda mi sie dokonczyc co zaczalem. Dzieki wielkie za glosy!
Obwod lapki zostal taki jak przed redukcja. Jest tylko bardziej wycieta i uzylenie wyrazniejsze. Te fotki nie byly robione na pompce. Zobaczymy jaki efekt da teraz nitroII + scorch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3992
hmmm mi sie podoba, 20% bf nie masz na bank bo widac 4 paki, jakies 17-16 max, za szybko pojechales to racja, dlatego te problemy ze skora mlody jestes daj czas samo sie zredukuje az taki gruby nie byles, a z tym 0.5 kilo na miesiac to wogoole zenada, kto takie bzdury wypisuje, ja stracic moge kilo w dzien, z tym ze b edzie to sama woda:) na mojej redukcji polecialem 12 kilo w 3 miechy, i dalej jestem niezadowolony na twarzy schudlem za bardzo a boczki malukie dalej sa :[

"a to wszystko ci dam, tylko padnij i złóż mi pokłon"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8751
pozytywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
fajnie, powiedz jak tam wymiary sie zmienily ? tzn lapsko, klata

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1086
Obwod klatki mniejszy o jakies 2-3cm (teraz mam ok 113). Reka taka jak byla 41cm bez pompki. W udach na 100% sporo mi spadlo (chociaz grubych nie mialem nigdy), no i oczywiscie zgubilem kilka (8-9)cm w pasie.

Gdzies wyczytalem, ze prawidlowo przeprowadzona redukcja, to taka, po ktorej sila nie ulega spadkowi. Tak jest tez w moim przypadku. Moze jestem nawet odrobine silniejszy.

Dziekowa za sogi!!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
Ups, nie wiem jak to sie stalo ale zalogowalem sie wyzej ze swojego starego konta :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam :)

Następny temat

Kilka fotek :)

WHEY premium