SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proviron, nolvadex, test prop, tren acetat, wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2269

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

115

Wzrost

194

Obwód ramienia

46

Obwód klatki

120

Obwód uda

40

Obwód talii

104

Staż na siłowni

2

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko, białko, białko

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 w roku ostatnio w 2014 2 ray

Opisz swój plan treningowy

3 siłownia + aeroby 3 aeroby

Cel cyklu

redukcja- poprawa sylwetki

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

test prop + tren acetat 2 miesiące

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

2400

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130, 170- nie wykonuję- kontuzja kolan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
Witam,

Panowie na początku zacznę może skąd te środki- ćwiczę 2 lata robiłem sobie jeden 4 miesięczny cykl w roku. Wszystko było cacy do póki nie zrobiłem 2 cyklu na propie i trenie- niestety pojawiły się pierwsze objawy gino- chyba za duże dawki bo do tej pory nie wiedziałem nawet, że takie coś istnieje ale stało się. Odpuściłem 2 miesiące i po woli przymierzam się do ponownego wejścia w cykl ale już z zastosowaniem powyższych środków- moje pytanie- czy któryś mógłby mi określić dawki tzn:
tren acat. wiem
test prop wiem
wino wiem
problem z dawkowaniem provironu, nolvadexu. Dodatkowo chcę dorzucić b6 i T3. Czy wg Was taki zestaw wystarczy- dieta oczywiście też ścisła + kupa aerobów. Waga 115 33 l. Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
od czego miałes gino?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Jak gino progesteronowe to nolva w niczym nie pomoże.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
cholera wie czy to było gino- sutek mnie zaczął boleć przy jak mocniej dotknąłem- poczytałem i stwierdziłem, że to gino. jak nie nolva to jest coś skuteczniejszego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
waliłem test + tren 3 miechy w tym ostatnim miałem kontuzję i nie ćwiczyłem może to też jakoś wpłynęło a biłem dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To nie jest kwestia skuteczności tylko tego czy gino jest/było od estrogenu czy od prolaktyny. W obu przypadkach stosuje się inne środki aby temu przeciwdziałać.

Zawsze, jak zaczyna się coś złego dziać to należy wykonać badania.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
trzeba było zrobić badania w labie nic w ciemno nie dawaj nolva w pogotowiu i cabaser

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
to co jednak muszę się przebadać-qrwa wiedziałem- to co 2 wyniki wystarczą: prolaktyna i estrogen?? Ale teraz je zrobić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
lodzianin1 jak radzisz- badania i dopiero później cykl czy wchodzić na niego i zagryzać cabaserem choć pierwszy raz o nim słyszę :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zrób badania przed cykle abys wiedział na czy stoisz,potem jak zaczniesz cykl i cos by się działo będziesz miał porównanie.W ciemno nie dawaj ani nolvy ani cabaseru,zobacz czy masz wyregulowane hormony,dostaniesz wyniki wrzuć tutaj zrób testa estro i prolaktyne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
dobra wielkie dzięki- jutro idę do lab- jak ogarnę wyniki dam znać. Pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon a dalszy progres

Następny temat

Meta + wino + clen | Prośba o rozpisanie cyklu

WHEY premium