SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o rade - policja, ochrona

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2491
siemano.w tym roku mam mature i chcialbym byc policjantem, ewentualnie ochroniarzem, interesuja mnie zawody tego typu, czy to ze nosz okulary: -1 jest przeszkoda?kategorie mam A, co bym musial zrobic po skonczeniu szkoly gdzie sie udac, do jakiej szkoly ( mieszkam an gornym slasku ), lub na jaki kurs zeby byc przyjetym, jakie sa testy ( sprawnosciowe i psychologiczne - i co na nich jest )prosze o rade kogos kto sie naprawde orientuje w temacie.z gory wielkie dzieki, pozdrawiam czesc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8244
Panowie powiem wam, ze jezeli macie za***iste plecy (znajomosci) , to nawet mozecie "nie miec" zebow, byc "slepcami" i sie dostaniecie. Ja sie staram juz od pol roku i jakos to mozolnie idzie, takie czasy niestety. Tanner a co do szkolenia, z tego co wiem, to trwa ono od 8-10 m-cy i odbywa sie w Slupsku dla Wlk. i Pomorskiego. Pozdr.

Dowodem na to, że człowiek jest najszlachetniejszym stworzeniem na Ziemi, jest fakt,
że nigdy żadne zwierzę temu twierdzeniu nie zaprzeczyło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Moja propozycja-poszukaj informaqcji o szkole w Szczytnie i idz do komendy policji w swoim miescie, dzial kadr.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
oj chłopaku chłopaku, na szczytno , to juz za późno.
Tam ludzie wala drzwiami i oknami, tylu jestkandydatów. Dlatego tam egzaminy sa najpierw przeprowadzane w komendach miejskich(napewno historia, angielski i chba polski), a później jak to zdasz to dopiero możesz przyjechac na egzamin do szczytna

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
moze sprobuje w przyszlym roku.Roznie sie uklada.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3681
w tym roku niema naboru do szczytna . Sam chcem isc na psa ale mam maly problem w ksiazce wojkowej mam A ale zarazem wbite §25p1 §25p7 §26p.10 .Byłem tydzien temu zgłosic sie na zastepcza sluzbe wojskowa w oddzialach prewencji policji, ale caly ten kadrowy przypi.. sie do tych § wiec sprawdzilem co to jes i okazalo sie ze so to § dotyczace wrodzonego znieksztalcenia zuchwy i operacji kostno korekcyjnej(czyli jedno i drugie to cos czego wogule nie pamietam bo mialem wtedy moze 2 lata)a trzeci paragraw to moje symulacje na komisjiwiec tego moge sie wyprzec.I wlasnie zaraz ide spowrotem sie klucic o przyjecie.Co do samej psiarni to jesloi nie odrobiles wojska musisz isc tak jak ja na sluzbe zastepcza trwa tak jak wojsko i wysylaja cie do najblizszego wiekszego miasta lub do stolecznej w warszawie.
Pozdrawiam
ps. jak cos to pytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Kolega zamiast wojska wzial zastepcza w policji. Chodzil sobie w patrolach w Warszawie i chcial zostac na stałe.
Odpadł na psychotestach

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 777 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12149
Jak uzasadnialiście w podaniu prośbe o przydzielenie do służby zastepczej w policji?

http://www.sfd.pl/temat165236/ -moja stajnia

++02 kwietnia 2005++ Karol Wojtyła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3681
Wrucilem wlasnie z psiarni i niestety musze prubowac w innym miescie bo ten trep kadrowy nie dal sie przekonac
Nie trzeba uzasadniac choc moze trzeba bo ja poszedlem na ochotnika a jestem studentem awf-u.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Z odrabianiem w policji jest dosyć fajnie, bo tam dostaje się 460/m-c, zamiast ponad 100 zl w wojsku. Tylko moze byc tam ciezko sie dostac, bo kolega chcial i rozmowa wygladala tak:
- prawo jazdy pan ma?
- mam
- maturę pan ma?
- mam
- panie, to ja nie puszcze pana do policji. Potrzebują pana zmechanizowani (czy jakoś tak)

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3681
Bo zeby sie dostac do policji idzie sie do najblizszej powiatowy komendy policji pokoj kadr - a jesli cie wipie.. to starasz sie w innym powiecie byle by w swojim woj.tak jak ja to bede robil. Tylko moze byc problem z zameldowaniem ale mozna puscic bajer ze masz zamiar sie tam przeprowadzic lub zalatwic sobie tymczasowe zameldowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2491
a czy bryle -1 sa przeszkodą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i zestaw wspogający

Następny temat

objasnienie jaka sztuke walki wybrac

WHEY premium