SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc... jak zatrzymać spadki...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 556
czesc
mam 19 lat
84 kg
180 cm wzrostu
moim celem jest masa mięśniowa
cwicze już 1.5 roku

prosze o pomoc poniewarz do tej pory cwiczyłem na siłowni ale z braku kasy musze przerwac treningi na co najmniej miesiąc.
generalnie nie chciałbym stracic tego co juz wypracowałem, ale jeśli dało by rade to co nieco porawic...
prosze o dobór odpowiedniego treningu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisz może jaki masz sprzęt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
czlowieku cwiczysz 1,5 roku i nie wiesz nic o treningu domatora?

pompeczki, podciaganie na drazku, przysiady, zamiast sztangielek uzyc mozesz butelek 5l - wiem ze liche obciazenie ale dobrze i to, sposobem drugim jest trening polegajacy na zwyklym napinaniu miesni, bez zednych ruchow i obciazen, mozemy laczyc te dwa treningi ze soba

od dolu ciala idac:

łydki - wspiecia stojac, siedzac z ksiazka podlozana pod palce
uda - przysiady, p. wykroczne, "syzyfki", przysiady "babskie" (na jednej nodze)
brzuch - brzuszki, unoszenia nog/kolan w zwisie/leżąc, skrety tułowia, scyzoryki
prostowniki grzbietu - tzw. "foczki" (lezymy na podlodze na brzuchu odrywajac nogi i rece jak najwyzej od podlogi, opierajac sie tylko na miednicy)
platka piersiowa - pompki klasyczne/"chinskie"/z przeniesieniem ciezaru na jedna reke/na jednej rece/na krzeslach/z nogami w gorze
plery - podciaganie na drazku (glownie to cwiczenie), "szrugsy" z baniakami wody, wioslowanie baniakami
barki - unoszenie ramion z baniakami w bok, pompki stojac na rekach przy scianie
biceps - podciaganie na drazku podchwytem, uginanie ramion z baniakami
triceps - pompki w waskim rozstawie dloni

plan sam sobie jakis ulozysz

jak widzisz w omu rewelacji nie ma, szczegolnie bez sprzetu, bez drazka to juz wogole..

powodzenia, pozdrawiam

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 556
no właśnie z ułożeniem planu mam problem bo nigdy takich cwiczen z własnym obciążeniem nie wykonywałem, do dyspozycji mam drążek, baniaki z wodą, 17 kilowy odważnik,poręcze do pompek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
uloz sobie najlepiej jakies FBW, bo splita bez sprzetu to nie ma mowy nawet, np.

1. thrusters - przysiady z baniakami z jednoczesnym wyciskaniem baniakow na barki
2. "dzien dobry" z 17 kg obciaznikiem na karku
3. wioslowanie jednoracz 17 kg odwaznikiem
4. podciaganie na drazku
5. pompeczki na poreczach do pompek
6. wspiecia na lydki
7. brzuch

zadbaj o dobrą technike, bo ciezaru za duzo nie masz

Zmieniony przez - Drelka w dniu 2009-05-31 14:24:52

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może lepiej zacznij ćwiczyć treningiem dla średnio zaawansowanych Mawashiego z wykorzystaniem swojego sprzętu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
daj linka akiegos bo chyba obaj nie wiemy o co chodzi

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest to co wkleił sosik5...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
ladnie rozpisane, jak dla mnie bardzo fajnie, no ale to juz pabiel zdecyduje co mu bardziej odpowiada

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 556
dzięki za pomoc, raczej zdecyduje sie na ten trening dla średnio zaawansowanych Mawashiego(zrobiłem sobie już nawet te liny)
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia

Następny temat

Dziennik Treningowy >łamacz92<

WHEY premium