SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o szybką odpowiedź na temat tego....

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
jednak sprawdzilem to i sa 10 cm i 13 cm te profesjonalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3149
spoko , mój też ma 10cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Aha oki dzieki wielkie ze pomoc. Sogami sypne jak abona wykupie.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 907
Czarek 10 i 13cm? przepisy wyraznie mowia, ze maksymalna szerokość pasa do 10 cm
http://www.powerlifting.pl/referees/rules/p_kostium.html#n6 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
kieruje na inzernet ja mowie ze takie sa a nie ze sa dozwolone ale dzieki za info

Zmieniony przez - czarektoja w dniu 2007-11-25 21:58:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
nie jednak zle przeczytalem tu chodzi o grubosc pasa sory za pomylke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
10 cm to oki.Ten z tego sklepu za 55zł wydaje się spoko. Albo ten z inzer.akcja.pl sam taki mam i dobrze mi służy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Ja mam pas z inzer.akcja i jestem zadowolony. Kumpel ma wlasnie taki z tego linka. Praktycznie niczym sie nie rozni.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
ważne jest tez po zakupie "wymarzonego" pasa aby go odpowiednio zaimpregnować , bo pot i woda jaki w niego bedzie wnikac podcza treingów poprostu go zniszczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 907
jak dla mnie impregnowanie pasa to zbedna zabawa. pas trójbojowy wytrzyma Ci spokojnie rok, chociażbyś nie wiem jak go szarpał, targał i nie wiadomo co z nim robił. a po roku dziurki zazwyczaj są już rozszerzone, więc i tak trzeba go wymienić.

daje moje pasy, których nie używam na pobliską siłownię, którą prowadzi kumpel i jak na razie po 3 latach nic im sie nie dzieje (bez impregnowania)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do sprawdzenia

Następny temat

Finał Pucharu Polski Strong Man

WHEY premium