SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propionat + metanabol (jak bezpiecznie?)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
Witam! Na wstępnie chciałbym się zwrócić głównie do kolegów, którzy mają wiedzę i doświadczenie więc jeśli się nie znasz, to proszę nie pisz tu nic. Planuję zrobić cykl masowy z propem i metą, lecz bardzo zależy mi, żeby skutki uboczne (głownie chodzi mi o wątrobę) były możliwie jak najmniejsze, z tego względu, iż musze odbywać okresowe badania kontrolne związane z moim zawodem/zajęciem, w którym to zdrowie odgrywa kluczową rolę. Jeżeli chodzi o propa, to mam zamiar wstrzelić 20ml(atomic labs 10mg/ml) w cyklu 6tyg. Główne moje wątpliwości dotyczą mety - ile?! Wiem, że niektórym wystarcza nawet dawka 10mg na dzień, ale boję się, że na mnie nie podziała, gdyż nie mam skłonności do łatwego robienia masy i cykl pójdzie na zmarnowanie Z kolei, nie chce zbyt dojechać wątroby. Jako osłonę stosuję esseliv - drogo to cholerstwo wychodzi, ale cóż... zdrowie najważniejsze. Mam też pytanie co do odbloku:ile i jak rozłożyć? wzrost 170,waga 74, dieta na cyklu na poziomie 3,5g białka na kg masy 3500kalorii. Oczywiście witaminy/minerały, cynk, potas, magnez, omega3.
P.S. To mój drugi cykl - pierwszy był 15ml propa + vinstrol 45tabs.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 74

Wzrost: 170

Obwód klatki: ?

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Staż na siłowni: ?

Ilość spożywanego białka: zależnie od cyklu

Ilość spożywanych węglowodanów: j.w.

Ilość spożywanych tłuszczów: j.w.

Opis przebytych cykli sterydowych: Za sobą jeden cykl: 15ml prop(100mg/ml)+vinstrol 45 tabs (10mg)

Trening: masowy, split 4 x tydzień

Cel cyklu: masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 1 miesiąc

Poziom BF%: ?, ale mało

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): hardgainer

Stan zdrowia: zaliczone badania na pilota wojskowego :)

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: ?

Wyciskanie leżąc (MAX): ?

Martwy ciąg (MAX): ?

Przysiad (MAX): ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
wg mnie prop za krótko powinieneś pociągnąć z 8 tygodni musisz dokupić propa to na bank a mete 20mg na dzień WYSTARCZY tylko podziel na 4 razy dziennie po 5mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18809
Zrob dluzsza przerwe! No i skup sie na diecie. Jestes wojskowym? Duzo biegasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
Z tą przerwą to jasna sprawa - cykl planuję dopiero na początku marca, ale akurat teraz będzie szło zamówienie, to chciałem wiedzieć ile zamówić. Taki cięższy trening biegowy to 2x/tydzień, a codziennie na niskiej intensywnośi.

Zmieniony przez - s4bot w dniu 2009-01-21 09:43:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
Obwód klatki : ?

Obwód ramienia : ?

Obwód talii : ?

Obwód uda : ?

Obwód łydki : ?

Staż na siłowni : ?

nikt ci nie rozpisze jak tak ankiete wypelniasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
1-x propionat x mg e?d
1-x meta ? mg ed

bedzie dobrze

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
Ankieta nie wypełniona to jak mamy ci doradzić. Nikt tu nie jest jasnowidzem żeby wiedzieć czy te 74kg to bebzon czy mięśnie, wypełnij poprawnie ankietę. Jakbyś się kwalifikował to zrób tak:
1-6 prop
1-4(5) meta
Sam taki właśnie jadę, a co do dawek to wyłącznie po wypełnieniu ankiety, mógłbyś też napisać jaką metę masz

Co do wątroby to ja biorę 3x dziennie 2tab liv52+1tab essentiale i przy HCV wszystko z wątrobą ok

Zmieniony przez - msciciel00 w dniu 2009-01-21 11:33:28

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
6 tyg z propem i meta
prop
100mg eod
meta 30mg / z zejsciem w ost tyg na 20mg

do tego esseliv/essential forte/liv 52 - w dawce 1-2 tabl do 1 tabl mety

i nie bedzie problemow

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
klatka 104
biceps 36
talia 78
staż na siłowni podany w metryczce: 5lat.

Jordan, dzięki za odpowiedź. Z propem tak właśnie planowałem:) Napisz tylko jeszcze jak z odblokiem i SOG na Twoje konto leci.

Zmieniony przez - s4bot w dniu 2009-01-21 14:09:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
z 24 tab climidu (20) mysle ze by stykło

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
meta 30mg nie chce się sprzeczać ze specjalistami, ale 30mg mety? To 6 tabletek? po co tyle? jemu chyba 4 góra starczą.. takie jest moje zdanie..

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o wskazówki...

Następny temat

redukcja

WHEY premium