SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop skok masy brak zwiększenia obwodów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3126

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

97

Wzrost

192

Obwód ramienia

40,5

Obwód uda

Obwód talii

64

Staż na siłowni

94

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3lata

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

3,4,1g

Cel cyklu

jest to pierwszy cykl

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

zwiększenie obwodów, masa

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jakis chociaz delikatny odblok trzeba zrobic, np sam tamoxifen

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
gdzie mogę to kupić i jak dawkować? bo ja posiadam tylko jeden listek cloma, a jak za miesiąc planuje nowy cykl to myśle że nie ma sensu walić odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w aptece clom też po 4tygodniach powinien starczyć, ile go masz? 10 12?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
12, pamietaj ze po zakonczeniu za jakis miesiac chcialbym znowu juz wejsc na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pamiętam,ale po co w takim razie kończyć i znowu na 4 tygodnie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
nie, po tym planuje jakiś inny srodek enan albo mix no i na 12 tyg. To było tylko dla sprawdzenia reakcji organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
a możesz mi powiedzieć dlaczego masa idzie a obwody stoją w miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
nie masa a waga :) obecnie jestem na pierwszym cyklu, prop solo, w pierwszy tydzien poszlo mi do gory 7 kg, sama woda, estariol wywalilo mi do gory i zatrzymywalem wode. obwody jakos zytnio sie nie zmienily w tym pierwszym tygodniu, jedyne co zauwazylem to fakt ze zegarek coraz ciasniej sie zapinal :) dlonie mi puchly. z tego co czytalem tak to juz jest . obecnie jestem na 7 tygodniu, waga stoi w miejscu, obwod w talii spada a lapy, klata i uda nie tyle co nabieraja miesa (na redukcji niemozliwe) co lepiej wygladaja przez to ze fat spada ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Chyba cos ci sie pomylilo z tymi 7 kg w tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
Nic mi sie nie pomylilo, tak podlalo mnie woda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po propie

Następny temat

rakiety w nl

WHEY premium