SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 106
Witam, problemem jest kreatyna. Otóż chodzi o to, że dzisiaj zacząłem cykl kreatynowy (1 dzień), 27 stycznia - za dwa tygodnie, lecę do Anglii na tydzień, mam teraz 3 wyjścia:
- odstawić kreatyne, pierwszy dzień, wiec da sie przeżyc, poczekac te 3 tygodnie i pojechać bez problemów,
- brać te dwa tygodnie, przerwać na tydzień i po powrocie normalnie działać jak nigdy nic ( nie podoba mi sie to...)
- brać kreatyne, wziąć ją ze sobą do Anglii.

Wydaje się że trzecia opcja jest najlepsza, ale na lotnisku prochy przewozić to w sumie tak średnio. W oryginalnym pudełku bym to brał i wiadomo na Polskim lotnisku to sie dogadam a na Angielskim ? Może być trochę cieżej... Lecę z rodzicami i jak ochrona bedzie się czepiała nie daj Boże na angielskim to bedzie panika, i potem gadanie, wiadomo jak to jest.

Jak radzicie? Można przerwać cykl? A może go lepiej nie zaczynać (1 dzień to jeszcze nie zaczęte można powiedzieć)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Z przewozem odżywek nie ma problemu. Miałem już dwa razy kontrolę jak wiozłem i nikt się nie przyczepił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli bierzesz tylko jeden dzień to możesz odstawić, bo organizm nawet tego nie odczuł
Działanie kreatyny zawsze jest najmocniej odczuwalne przez pierwsze 4-6 tygodni, więc warto wtedy dopiąć dietę i regularnie ćwiczyć, a nie sie obijać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Abstrakcją jest to żeby Twój organizm odczuł działanie kreatyny po jednej dawce. Bądźmy poważni. Zacznij sobie ją stosować kiedy będziesz mógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4307
Możesz kupić w jakimś pierwszym lepszym sklepie sportowym, i to taniej niż u nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 106
Ok. Dzieki wielkie za pomoc :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wahanie jaki trening wybrac

Następny temat

Push-Pull-Legs

WHEY premium