SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z przełamaniem bicka:)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzych666 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a) nie tylko doradzam
b) masz braki wiedzy/ nie ejstes pewien to nie radz
c) nie placz
d) idz sie pouczyc zeby 2giej takiej wpadki nie bylo

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a co tu chodzi ?
tak w skrócie bo nie chce mi sie czytać.

coś tam armagedon ta ?
jaki staż ?


pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
pol roku

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
zacznij odpowiednio trenować, jeść.
Wiesz bica 50 cm nie zbudujesz w rok, przykro mi, to sport dla wytrwałych.
Po poł roku nawet dobrze sztangi nie powąchałeś więc po co Ci armagedon.
Druga sprawa- po armagedonie przychodzi to normalne, ale potem pomyśl, jak musiałbyś trenować by znów go poruszyć.

pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że najpierw to musisz się zastanowić, co nie rośnie: sam biceps? Jak mierzysz obwód bicepsa? Ja to sobie mierzę obwód ramienia. Jeśli nie rośnie Ci sam biceps, to może być problem, ale Seba_kzn dał Ci kilka niezastąpionych sposobów. Jeśli nie rośnie obwód ramienia, to mocniej ćwicz triceps. Opinią wielu ćwiczących jest, że sam biceps nie rozwinie się, bez jednoczesnego rozwijania tricepsu. Kiedyś przełamałem zastój poświęcając jeden dzień na trening ramion. Wykonywałem wtedy superserie. Zaczynałem od serii na triceps po czym bez żadnego odpoczynku wykonywałem serię na biceps. Dopiero wtedy następowała dwuminutowa przerwa. 3-4 superserie i przechodziłem do następnej pary ćwiczeń, ale już bardziej izolowanych, wykonywanych w 3 seriach. Trzecią parę ćwiczeń wykonywałem w 2-3 seriach. Całość treningu kończył zestaw ćwiczeń na przedramiona.
Po czymś takim nie byłem w stanie umyć zębów.
Mi pomogło- może również da coś Tobie. Każdy jest inny. No i pamiętaj o diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
a) nie tylko doradzam / a co jeszcze?
b) masz braki wiedzy/ nie ejstes pewien to nie radz / tu masz racje
c) nie placz / pajacujesz
d) idz sie pouczyc zeby 2giej takiej wpadki nie bylo / do uzupelnia wiedzy chyba sluzy forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9284
Smoq uspokoj sie i nie doradzaj glupot na przyszlosc

_ _ _ _ _ _ ___ ___
/ | | || || | || __|| o
( o )| U || || V || _| | /
\_,7|___||_| \_/ |___||_|

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzych666 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9284
On ciebie ma za pajaca ty jego i jest gitara. No spam

_ _ _ _ _ _ ___ ___
/ | | || || | || __|| o
( o )| U || || V || _| | /
\_,7|___||_| \_/ |___||_|

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocene treningu (masówa)

Następny temat

NAJLEPRZY TRENING NA SILE PROSZE POMPCY !!!

WHEY premium