SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z kolanem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
4 tygodnie temu grając w piłkę przewróciłem sie (przy drobnej pomocy kolegi) przy w miarę sporej prędkości. Upadłem na kolano. Miałem co prawda ostro starta skore, ale ból był na tyle znikomy ze jeszcze grałem parę minut. Ostrzejszy ból (z bardzo niewielkim, wręcz znikomym spuchnięciem) zaczął sie następnego dnia. Ale że moje dolegliwości idealnie pasowały do stłuczonego kolana, to sie tym nie przejąłem. Jednak po 3 tygodniach kolano (wewnętrzna cześć prawego) bolało mnie np przy wchodzeniu po schodach, wiec poszedłem na usg. Lekarz coś burknął o łąkotce i naderwanym więzadle bocznym i powiedział żebym sie do niego zapisał. Tak tez zrobiłem, poszedłem do niego po 3 dniach a on mi powiedział ze będę żył i ze 2 tygodnie nie mogę sie przeciążać, a potem mogę szaleć.

I teraz o co mi chodzi. Czy to możliwe żeby z naderwanym więzadłem bocznym mogla tak szybko wrócić do sprawności (6 tygodni od upadku)? I jak często ortopedzi się mogą mylić w takich wypadkach? jeśli miał ktoś kiedyś podobny problem (albo nie miał ale zna sie na rzeczy) to prosiłbym o odpowiedz. Zależy mi żeby szybko wrócić do sprawności bo za 10 dni w góry jadę;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3382
bylas u lekarza sportowego? jesli nie to udaj sie do niego. Ja 3 razy to samo kolano skrecilem a lekarz tez mowil ze to nic takiego i ze moge w pilke grac. Do sprawnosci wrocilem po 6 miesiacach ale wtedy znow skrecilem to samo kolano. Wiec to nie sa zarty z kolanem udaj sie do sportowego lekarza moze zrob rezonans magnetyczny.

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
bylem u ortopedy traumatologa. Jeśli sie nie mylę to ten facet jest tez chirurgiem (tak ma na pieczątce). W sumie sam nie wiem co o tym sądzić... z jednej strony widzę regularna poprawę (może nie z dnia na dzień, ale widzę ze jest lepiej niż np tydzień temu), a z drugiej jakoś nie wierze żeby za 10 dni było wszystko w 100% ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sciegno!

Następny temat

śpiączka - odżywianie - pomocy

WHEY premium