SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sciegno!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
Witam. Bylem dzisiaj an treningu Taekwondo no i po jakiejs polowie wyznaczonego czasu treningu moglismy sobie cwiczyc kto co chcial (np. uklady na egzamin itp.) Wszystko bylo lajt, tak sobie cwiczylem, potem z kumplem kopniecia cwiczylismy no i w pewnym momencie w kopnieciu mniej wiecej na glowe (nie wiem jak sie nazywa cwicze dopiero 2 miesiace i nie nauczylem sie jego na TKD) poczulem (jakby ktos szarpnal sznurek jakis) bol w udzie. Normalnie moglem chodzic, nawet myslalem ze zaraz to rozciagne i bedzie lajt. Pomylilem sie, bol byl nieznosny, wracal kiedy najmniej sie tego spoedziewalem, ide i nagle mnie zlapalo (przez pierwsze momenty nie moglem wyprostowac nogi) jestem pewien ze to sciegna ale co z nimi nie tak, chodzic moge ale kuleje, boli caly czas. Chce wrocic do treningow nie mal od razu! teraz jade na tydzien do ojca wiec zero sportu, ale czy to minie?

BOli mnie jak siedze, czuje mrowienie w nodze calej :/
Szybko odpiszcie ;/ prosze was.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
No wczoraj wieczorem juz byl nawet lajt, chodzilem normalnie. W nocy budzilem sie przez to cholerstwo, bolalo mnie jak nie wiem co a teraz to ledwo chodze, co nie zrobie to boli. Odpiszcie bo jade do ojca na tydzien i jakos nie bede mial lekarza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
Jeszcze dodam, ze jestem w stanie zrobic przysiad, czujac bol dopiero przy duzym kucku. cholernie boi jak siedze na klopie bo obciazenie wlasnie na udzie :D albo jak siedze na krawedzi stolka, kanapy, fotela. Moze to miesien o.O tak czy siak poczekam az przejdzie bo niezalecozny kolano mam do dzisiaj i zaluje jak cholera. Za tydzien bede to sobie poczytam co ciekawego tutaj MOZE mi napiszecie :)

Pisze ciagle i jestem zdenerwowany ze nikt nie opisuje przez ten bol :/ sie czulem jak kaleka jak szedlem do domu i nie moglem isc normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
Idź do lekarza.Aha spróbuj może jakiejś maść?w aptece jest taka specjalna dla sportowców a jak nie to naproxen albo najlepiej ,,Maść Końska Rozgrzewająca" Najprawdopodobniej strasznie sie rozciagnołeś albo naderwałeś śćiegno.Kolejną opcją może być zapalenie przyczepów ściegien.PAMIĘTAJ to są tylko domysły więc nie katuj sie na zapas. Bedzie dobrze

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
Teraz boli tylko jak podnosze noge wyzej niz pas, albo jak usiade bardziej udem na krzeslo czy cos. Mozna to rozciagnac czy jedynie masci i czas? Za 2 tyg mam egzamin TKD no i wlascsiwie chyba po egzaminie :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endokrynolog- ktos odwiedzal, zda wrazenia? :)

Następny temat

problem z kolanem

WHEY premium