SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem nad problemy... psychika ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
no tobie moze byc lepiej ale uwierz ze jestes/byles w gorszym stanie niz sztajn.Ja sam bralem piracetam w roznych dawkach i rewelacji nie ma bo nie ma prawa byc zreszta.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3855
Tez mialem podobny problem ale jakos samo przeszlo. Wiem dokladnie co to znaczy szczegolnie jak sie spalilem a pozniej nawet bez tego mialem jazdy.Niby nic sie nie dzieje ale czujesz lek. Moim zdaniem ogromna role odgrywaja tutaj hormony a nie psychika. Kox ,dragi ,nawet ziolo ryja czache.Mysle ze dobrze Ci powinno zrobic to ze nie tylko Ty tak masz.Pomysl w ten sposob mi to wlasnie pomoglo troche pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Moim zdaniem nie rzadna depresja, nie zadne psychotropy, tylko to zwykla hipohondria, wiele ludzi ja ma a szczegolnie mlodych adeptow sportow silowych, mialem takie cos, dokladnie po kazdym strzale z enana krecilo mi sie w bani, pocilem sie myslalem ze zemdleje wyobrazalem se jak niszczy to moje serce
poprostu mega poyebany film w glowie i twoja psychika niszczy calego ciebie, wypijesz troche wódy i masz film ze marskosc wątroby masz. jakos udalo mi sie to zażegnac od kiedy kolega mi uswiadomil ze jestem d****em pod tym wzgledem, poprostu nadmiar teori w glowie mlodego czlowieka, jest sie z kazdej strony atakowanym informacjami, o nowych chorobach, co szkodzi zdrowiu i jak szkodzi, ze okazuje sie ze wszystko do okola prowadzi cie do trumny, jedyna radą jest-
jAK widzisz artykol w gazecie o tym jak cos szkodzi na serce, to rob teraz tak jak ja- w****iam sie na autora i rzucam gazete w kibel nigdy nie czytam tych poyebanych bzdur.
to samo w internecie, jak widzisz art o skutkach ubocznych to nie czytaj, bo n anic ci sie to nie przyda.


I NAJWAZNIEJSZE - NIE BIERZ KOKSU POKI NIE STWIERDZISZ ZE PROBLEM DALEJ ISTNIJE, BO TO AUTO DESTRUKCJA 100%, nie dosc ze koks szkodzi faktycznie, to jeszcze twoja psychika to poteguje na cyklu

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
u mnie w miescie byl jeden koles co koksował na maksa... wkoncu ktos mu dał przydomek SZAFA. nie pytajcie dlaczego ;) w łapce miał jakies 53cmi był naprawde wielkim smokiem... wkoncu psychika nie wytrzymała odstawił koksy schudł i dostał na łeb... wylecial raz nago z domu albo własna matke ciągnął za włosy bo widział w niej szatana! Aktualnie chodzi co tydzien do kosciola... no to chyba na tyle... pozdrawiam wszystkich psycholi.. a jesli chodzi o ciebie kolego to nie bierz juz lepiej koksów bo to sie moze źle skonczyc! POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
powaznie, nie tyle co samo koksowanie ale caly styl zycia z tym zwiazany ryje łep

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

Odblok - Epi & Prop

WHEY premium