SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powitanie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płynie to tylko z mojego szacunku do jego wiedzy jak i twojego obiektywizmu i uczciwości Panie Sonbaty
Co do tematu o taki obiektywizm mi chodzi dlatego pytałem o produkt firmy biotest

spec. suplement

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-12-14 20:53:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Peptydy glutaminowe mogą różnić się między sobą zawartością glutaminy, w zależności od stopnia izoalcji i hydrolizy. Dobre firmy, oczywiście, nie oferują samego peptydu. Np. OLIMP, w preparacie Glutarol 1000, łączy go z czystą, krystaliczną, farmaceutyczną glutaminą.
Przyswajalność glutaminy z peptydu jest bardzo wysoka - bliska 100%


S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
A co z odpowiedzia na moje pytanie... ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ok., dziękuję.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj Ambroziak-choć to nieładna odmiana-więc może raz jeszcze:
Witam Pana Panie Ambroziak
Mam mały (dla niezaangażowanych emocjonalnie) problem:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=54705
Jeśli znajdzie Pan chwilkę czasu-rozumiem ,że przy takim nawale obowiązków może to być ....kiedyś-prosze o kilka mądrych słów.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
witamy witamy

konserwatorMuzyka, film i książka
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=119&forum_title=Muzyka, film i ksi��ka 

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Pana !!!

"Kredyt umarł kryzys żyje, kto nie płaci ten nie pije"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Z pewnych względów, muszę zostać tu przy swoim nazwisku, ale zwracajcie się do mnie normalnie - Sławek, albo "ty".
Co do pytania o pseudo-prohormony! Najczęściej stosowane są cztery: androstendion, androstendiol, norandrostendion i norandrostendiol, wszystkie szkodliwe, tak samo, jak "mietek" i z tego powodu, nie dopuszczone do powszechnego użytkowania (bez recepty)w Europie. Uwaga dla czynnych zawodników - wszystkie są umieszczone na liście środków dopingujących.
Obiektywnie (o co prosicie): jeden z preparatów diolowych, promowanych przez Cybera, wygląda bezpiecznie. Oprócz dioli zawiera blokery aromatazy i alfareduktazy - tribulus, chryzynę i indole. Większość skutków ubocznych powodują produkty przemiany steroidów przez aromatazę i alfareduktazę - estrogeny i hormon - DHT. Całkowicie bezpieczny jest również acetobolan (ZMA + TT). Nowgo produktu biotestu jeszcze nie znam.
HMB + ALC to naprawdę skuteczne połączenie. Podnosi poziom testosteronu ektopowego (wewnątrzmięśniowego), działa głównie w tkance mięśniowej i dla tego nie szkodzi!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale acetabolan zawiera obok TT i ZMA również ALC, wit C ,a także NAC, które jest szkodliwe.

Darkman X
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIOTR GŁUCHOWSKI

Następny temat

Suplementacja w Treningu Cyklicznym

WHEY premium