SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powiedzcie mi czy dobrze wygladam jak na 16 lat ?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 507
Seba-stian

mowie chyba wam ze niektorzy rowiesnicy lepiej wygladaja odemnie bo sie kuja i sa wieksi ja tez bym chcial ale sie kluc nie chce i wcale nie chce uslyszec ze oooo jak wygladasz za******** jak na 16 lat jezeli ktos mi powie ze zle to akurat ja to zrozumiem po to sa starsi zeby sie wypowiedziec
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2550
taki młody a już koksik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12197
Dział jest po to aby oceniac zdjecia.

wiec mi się podoba , tylko środek klaty przytyraj , i dorzuć z 10 kg masy.

zdoriwa

szukam luzu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6465
Jak na 16 lat to bardzo dobrze soga daje

www.pajacyk.pl
Kliknij choć raz dziennie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3587
Fajna rzeźba ! Daje soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2090 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44011
Jak na 16 lat to bardzo fajnie .
Generalnie góra dobrze się prezentuje , ciekawe jak dół .

łap głosik

Zmieniony przez - pierog89 w dniu 2008-11-27 17:55:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
a ja popieram tomkafita czy jak mu tam, ale tylko dlatego, że sam takie wrażenie odniosłem czytając twój post i jednocześnie gapiąc sie na pierwsze zdjęcie śmiechowo


ale nie ważne, 16 lat i mówisz 2 lata? w takim razie tych 2 lat nie zmarnowałeś wiwdac, że skoro interesowałeś sie tym od dawna to podszedłęś w miarę profesjonalnie (nie machanie bicepsa i klatki 6xtyg) dobrze wyglądasz, do rozmiarów masz w sam raz rzeźbę ,pierwsze zdjęcie jest tego dowodem, i dobra jakośc idziesz w dobrym kierunku i za rok-dwa z dietą (masz diete teraz?) będziesz wyglądac już b.dobrze, a i tak częsc twoich rówieśników (jesteś w lo czy gimn.jeszcze)nie będzie cwiczyc w ogólniaku czy po prostu w tym wieku, więc śmiało moge powiedziec ,że w klasie będziesz miał opinie koksika co nie znaczy że możesz teraz sie zachwycac pozytywami w tym temacie, ja osobiście powidziam niektórych za sylwetki ale sam mam pewne (dośc wysokie pewnie jak dla niektórych) cele związane z silownią ale klasa maturalna i wszystko jasne a masz soga ode mnie bo pierwsze zdjęcie mi się spodobało ,masz dobrze zarysowane plecy, triceps barki

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-11-27 18:26:19

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 325
brzuch, brzuch, brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
jest spoko + 20kg "mięcha", redukcja i będzie gitara

Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2008-11-27 19:00:14

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
goro154 ani ja ani tomekfit nie mowimy o tym jak do tego doszedles tylko mowimy o twojej pozorowanej skromnosci ktora ma na celu tylko i wylacznie zwrocic uwage na twoj wiek zeby komentarze byly jak najlepsze. Takie zachowanie jest troche irytujace;p i tyle ci powiem;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGULAMIN DZIAŁU GALERIA ZDJĘĆ

Następny temat

Lejcor pierwsza odsłona

WHEY premium