SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje rady co kupic a 3 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 321
100md czyli ?? reszte wiem co drugi dzień
wino jak w ampach to mozna tego samego dnia walic czy ma sie mijac z prpem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Baleriac p******isz.
Niby dlaczego na propie miałby się nie zalać? Zanim zaczniesz doradzać, ogarnij trochę wiedzy, poczytaj.
Testosteron to testosteron, kluczowym sposobem na nie "Zalanie" się jest trzymanie odpowiedniej diety, oraz ewentualne korekty- właśnie w sposobie odżywiania.
Ludzie robią redukcje na Omadrenie/Metanabolu a Ty tutaj reprezentujesz stanowsiko- krotki estr rzezba, dlugi estr- zalanie się. TO w praktyce nie koniecznie tak wygląda.
Autorze, leciałeś już Metkę, enana, sam wiesz jak działa na Ciebie dany środek.
Możesz poleciec cykl:
1-12 cypio
1-5 metka
5-11 npp
I masz fany cykl ewentualnie
1-12 cypio
1-6(8)npp
6-13 winstrol oral
Dawki dobierz pod siebie

Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-08-06 22:57:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 321
vegeo
tesc polski mnie w postawił w samej rzeźbie i brałem go solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
vegeo, w tym momencie ty p******isz. To jest praktyka a nie tylko teoria, mam za sobą długi staż z tymi środkami i wiem jak to działa na mnie i na innych więc proszę cie, nie peirdol. Pozatym ja pomijam kwestię odżywiania bo uważam że autor wie co ma jeść i co robić. Ja mu doradzam tylko środki na których będzie miał najłatwoiej to osiągnąc czyli cel. To trudno pojać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Pomijasz bardzo ważny aspekt tego wszystkiego- miskę.
Btw- jak widzisz autor sam piszę, że na enanie zrobił samą rzeźbe- ops Twoja teoria już została zachwiana.
Nie będę się tutaj z Tobą spierał, jednak Twoje teorie nie do końca są prawidłowe.

Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-08-06 23:00:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
P.s sam robiłem redukcję na mecie oraz omce, ale to kwestia bardzo indywidualna. Jeżeli dana osoba ma tendencję do przemieniania testo w estro, to g**** , nie zrobi rzeźby na tych środkach. Od rzeźby jak i suchej masy są inne środki. Od masowania to samo. Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi. A miska to 60-70 % sukcesu, wiem o tym. Nie tłumacz teog mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
vegeo
Pomijasz bardzo ważny aspekt tego wszystkiego- miskę.
Btw- jak widzisz autor sam piszę, że na enanie zrobił samą rzeźbe- ops Twoja teoria już została zachwiana.
Nie będę się tutaj z Tobą spierał, jednak Twoje teorie nie do końca są prawidłowe.

Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-08-06 23:00:27


Mógł zrobić rzeźbę bo nie miał dodatniego bilansu kaloryczneog lub jadł za mało węgli, nie wiadomo. Albo ma taką genetykę. Ogólnie rzecz biorać na propie łatwiej o nie zalanie się niż na enanie i to jest teoria i praktyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 321
micha jest i to dobra zapotrzebowanie zaspokojone na 120%
poprostu chce wskoczysz na 3 cykl i nie wiem co bedzie lepsze
doswiadczenie mam z meta i tesciem PL(35amp po 2m co 3 dzien) i potrzebuje fachowej rady
na co teraz mam sie zdecydowac
oma+meta jak to bedzie ze spadkami jak je dop do min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Przy omie + mecie proponuje antyestrogen bo na pewno się zalejesz i nie ma zmiłuj. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Brałem i propa i enana , nie było różnicy jeśli chodzi o sylwetkę( no być może mniej dziur we mnie było ).
Nie ma co doradzać komuś środków typowo na suchą masę, czy na mega masowanie jeśli ktoś piszę, że w miarę trzyma diete.
Lepiej połącz Enana/Cypio+ mete. Na omkę jeszcze przyjdzie czas.
PS. Nie rozpisujemy ile amp co ile dni tylko pisz schematami:
1-10 testosteron enan 500mg e7d czy 300mg e4d
Będzie łatwiej Ci pomóc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia- moja przygoda !!!

Następny temat

Ile npp na oliwie stawów do winstrolu?

WHEY premium