SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje rady co kupic a 3 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Vegeo, nie można trzymać w miare diety. Zresztą autor, słuchaj się kogo wolisz. Ja mam pod sobą teraz parę osób na siłowni plus staż, i praktykę ze środkami na mnie i znajomych. Trochę wiem już w życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Jeśli masz wiedzę, staż, to zmień profil- inaczej nikt Cie tutaj poważnie nie będzie traktować,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 321
i własnie w takich momentach nie wiadomo co robic i w co kase inwestowac
ps. w domu mam 15 oma i 100mety wykorzystam to czy niech czeka jeszcze ?
panowie ostatni raz rozpiszcie mi swoje rady wybiore jedna z nich
ale mysle ze
prop+wino i z 20mg mety bedzie szlo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Bez mety jeśli taka opcja.
Zależy od Twoich funduszy i jak często chcesz robić iniekcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Zostaw na później te omkę.
Poleć prop+wino i ta meta na kick też może być ale pamiętaj że wino + meta bardzo wątróbkę obciążają. Heparegen masz jak zdobyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Myślę, że kick nie jest potrzebny przy Propie, no ale masz staż i osiągi jak w profilu więc moje zdanie się tutaj pewnie nie liczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Pzrecież wiadomo że profil jest dla jaj napisany hehe
Nie potrzebna jest ale widzę uparliście się na te metę
Prop 1-5 75 mg e2d
Prop 6-10 100mg e2d
wino 4-11 30 mg ed jeśli oral
meta 1-5 20 mg ed

Po cyklu napisz do mnie, jak ładnie ci kg weszły na cyklu, pozdro
A ty vegeo wyluzuj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 321
tak to ogarne jak pisze balearic
fundusze sa na wszystko starczy
tylko pytanie do balearic
co kopic w opcji jest wiele ale chodz o dokladne nazwy a jak nie to zamienniki a ja juz reszte ogarne
a i poprosil bym o dokladniejsze omowienie cyklu co nap ale to moze na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 321
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
to już jutro się odezwij na prv, ja właśnie spadam spać. Dla przykładu, dobry kolega któremu pomogłem w rozpisce cyklu i z dietą (bo ot bardzo ważne) -tym się od jakiegoś czasu interesuję, przybrał na propie i winie (bez mety) 4 kg suchego mięśnia. Jest bardzo zadowolony z wyników zarówno siłowych jak i masowych bo 4 kg suchego mięśnia to zmieniło go konkretnie obwodowo. Dobranoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia- moja przygoda !!!

Następny temat

Ile npp na oliwie stawów do winstrolu?

WHEY premium