SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje pomocy ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5379

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
ale jak ktos odpisuje to skonkretujcie wypowiedz ..... ile tego mono kiedy ile cp kiedy i w sumie ile dni by mniej wiecej wychodzilo na to... dni treningowych mam 3 a nie treningowych 4 ....

---------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Prosze o skonkretyzowanie tych wypowiedzi ..... kiedy CP ile tego CP w Gramach Kiedy Mono i ile tego mono w Gramach ? ja powiem ze mam zamiar brac CP tak samo w treningowe dni jak i nie trneingowe 2 razy dziennie po 9g czyli razem na dzien 18g , tylko kiedy brac mono kiedy CP i ile tego mono zeby wystarczylo mi na okolo 40 dni , przypominam ze dni trneingowych mam 3 w tygodniu a 4 nie treningowe . prosze po obliczeniu wszystkiego odpowiedziec ale w koncu jakies konkrety a nie np jak post wyzej .... z Gory dzieki !!

---------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
;> ? ;))

---------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a może by tak edytował wypowiedzi

miałes chyba rozpisane; porcja co[9g.- dwie miarki z czubkiem] przed treningiem i w porze
porcja mono[jedna łyżeczka z czubkiem- 5g.] zawsze rano

ponadto b. wiele jest takich opisów w różnych tematach- wystarczyłoby użyć wyszukiwarki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
hmmm ale jak mam 665g CP i 300g Mono i chce to wszsytko wykoz\ystac gdzies w 40 dni okolo to jak mam dawkowac , ale zaznaczam to ze chce wyjkorzystac to wszystko w te wlasnie okolo 40 dni...

---------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a jak zostanie to co się stanie, pozostawisz sbie na następny cykl.

choc jka chcesz to można to wszystko zuzyć, jednakże wyjdzie Ci przez zdecydowana wiekszość cyklu 3 dawki dziennie- ile masz dni treningowych w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
3 treningowe i 4 nie treningowe , 665g CP , 300g Mono - cykl (gora 42 dni) chcial bym to zuzyc wszsytko .... jak bys to rozpisal ? oczywiscie patrzac na wszystkie zalecane prezrwy po miedzy zjadaniem odzywek....

---------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
cp rano i przed treningiem a po nim mono
a w nietren. cp rano i mono wieczorem

tak bedzie najbliżej, jednak cos zostanie[mono przede wszystkim]
bo nie da sie tego zuzyć -bez fazy nasycenia- w tak krotkim czasie nie przesadzając z dawkami.

możesz przeciez jesli nie chcesz juz tych pozostalości komus je podarować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Mono nie jest takie drogie ... nawet na kolejny cykl styknie..... a mozna tak CP jesc zaraz kolo mono czyli cp przed trenmingiem a mono po treningu ? ja trenuje gdzies o 17 to wezme cos o 16;30 CP a Mono cos 19;30 bo gdzies tak ponad 2 godizny cwicze to bedize tylko 3 godziny przerwy ? jakis odstep musi byc zachowany miedzy tymi odzywkami chyba .... ? dzieki za pomoc odrazu ;)

Zmieniony przez - wara_9 w dniu 2009-02-16 22:54:47

---------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1318
odstęp czasu wystarczający
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na Suple ;-)

Następny temat

Poczatki suplementacji - pomoc

WHEY premium