SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje pomocy ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5378

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wez samo mono.

ja akurat CP nie lubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
czemu nie ?? masz jakies uprzedzenie do tego suplementu albo cos ? czekam na kolejne propozycje ;)

---------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mialem problemy zoladkowe po tym suplemencie. mi sie nie podobal

poza tym sklad ma biedny. To poprostu jablczan kreatyny z dodatkami (1g aakg naporcje to praktycznie nic...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wara_9 - cp działa dobrze, myslę,że jak kupisz duża puszke to "od biedy" nawet na cykl może wystarczyć.

możesz także dokupic troszku mono i brać je w niektóre dni[gdy cp bedzie wychodził tylko raz na dzien].

napisz jak długi planujesz cykl a sie rozpisze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
cykl mam zamiar zrobic 40to dniowy ;) prosze cie zebys rozpisal jak dawkowac , jakiej puszki bede potrzebowal (jak bys mogl) co bylo by dobrez dokupic i ile tego , koszt calego cyklu ;) z gory dzieki ;))

---------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
duże cp zawiera chyba 70 porcji, więc można to prosto użyc w tym cyklu.

nawet nie dokupując niczego.

2 x dziennie w treningowe
rano/albo przed treningiem i po treningu
a w nietren.
1x dziennie - rano, ew. jesli po obliczeniu pozostanie kilka porcji to w niektore dni wolne bierz jeszcze jedną porcje wieczorem.
np. w dzien bezpośrednio poprzedzający trening[choc może nie na wszytskie takie dni starczy].
powinno wyjść około 5 dni w tygodniu z dawką 2 x dziennie.
ale to już pozostawiam dokładniejszym obliczeniom, albo poprostu pozostaw losowi- bo co do porcji jest trudno odmierzyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
hmmm a jak mysklicie czy podczas cyklu wskazane jest ustalenie jakis ciezszych treningow ? czy to raczej bez znaczenia ... ?

---------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ytening powinienes zawsze stopniować; np. zaczynając od 60% cm a kozcząc az nie wyrobisz dla zakładanej ilości powt[przy przeciętnym przedziale; 10-8 powt- jest to około 80% cm.
zwiekszasz to z treningu na trening lub w podobny sposób[metod może byc wiele ale nie czas ani miejsce o tym pisac]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
witam mam pytan czy moze mi ktos doradzic jak stosowac hmbolon w ołaczeniu z creatyna i bcaa cwiczac na mase ? i czy jest to dobre połaczenie ? prosze o pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
slyszalem ze 1 pucha 665 jednak mi nie wystarczy na cykl okolo 35-40 dniowy .... ? co o tym myslicie ? ile jedna dawka powinna miec gramow?

---------

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na Suple ;-)

Następny temat

Poczatki suplementacji - pomoc

WHEY premium