SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje pomocy!!

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
Witam. Mam 19 lat, 74kg wagi, 175 cm wzrostu. Dwa lata temu w trakcie zawodów doznałem kontuzji barku i musiałem zaprzestac treningi kick-boxingu jak i na siłowni. Chciałbym znów zaczac ale czas robi swoje i myśle ze duzo ważnych rzeczy nie pamietam. Do listopada chciałbym nabrac troche masy mieśniowej i w miare możliwości zwiększyć wytrzymałość oraz siłe. Jakie ćwiczenia i jak często powinienem wykonywać, dieta, suplementy?? Osoby które chcą i potrafią pomóc prosze o odpowiedź. Z góry dzekuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
własnie zauważyłem że wielu ciekawych rzeczy można sie dowiedziec z tego forum.. super sprawa:) jeszcze raz dzieki i pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
Ja ci pomoge

Czy nadal boli cie bark?

Jakim treningiem Cwiczyles wczesniej?
( wklej tu swoj plan )

----------------------

Wypelni:

Płeć :

Wiek :

Waga :

Wzrost
:

Cel treningowy :

Staż treningowy na siłowni :

Uprawiane inne sporty :

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :

Dieta :

Przeciwskazania medyczne :

Zażywane suplementy :


-----------

Wyniki silowe:

Wyciskanie lezac:
Przysiad:
Martwy ciag:

------------

stosowales jakies suplementy? masz diete?


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozapominałeś ?!


Poczytaj nieco o technice:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
z barkiem juz wszystko wporzadku:) nie boli mnie juz.
planu nie pamiętam niestety:(


Płeć : mężczyzna

Wiek : 19

Waga : 74

Wzrost : 175cm

Cel treningowy : rozwój masy mieśniowej siły i wytrzymałości

Staż treningowy na siłowni : od dwóch lat nie ćwiczyłem, wczesniej ok roku

Uprawiane inne sporty : kick-boxing

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt

Dieta : brak

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak


-----------

Wyniki silowe:

Wyciskanie lezac: max 110kg
Przysiad: 65kg
Martwy ciag: nie pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
mialem kiedys ten sam problem z barkiem bardzo mnie bolal przez cala zime nie robilem wyciskania na lawczce ani barkow nie robilem

potem zaczolem od malych ciezarow na lawczece poziomej i jakos bol mijal powoli


czy kiedys robiles trenig split czy fbw?

tzn laczyles partie tego typu:

klata + triceps

plecy + biceps

nogi + barki

?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"potem zaczolem od malych ciezarow na lawczece poziomej i jakos bol mijal powoli"

Przy każdym opuszczeniu rozciągałeś ścięgna, mięśnie i torebkę stawową. Ból miną, bo usunąłeś przyczynę. Lecąc od małych obciążeń zafundowałeś sobie rehabilitację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
ja miałem bardzo powazny problem i dlatego przerwa trwała tak dlugo, miałem peknięcie kosci barku, na szczescie wszystko juz wróciło do normy i moge wrócic do sportów które lubie:D nie robiłem takich połączeń.. na treningach na siłowni nogi omijałem ponieważ ostro dostawaly na kick-boxingu i nie chciałem ich przetrenowac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij powoli od niewielkich ciężarów, pamiętaj o dobrym rozciągnięciu mięśni, rozgrzaniu ścięgien.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.asp

+ trening

https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
a jak z dieta lub suplementami?? od listopada chce sie przygotowywac zeby przejsc do ciezszej kategorii wagowej wiec zalezy mi bardzo na przyrostach:) bardziej jakas dieta mnie interesuje ale tez taka zebym mogł ja pogodzic z praca:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta:

https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html

A przyrosty i waga= MASOWANIE

Kup sobie dobrego Gainera + Kreatynę + Jakieś białeczko i będzie git.



NO I PILNUJ MICHY !

Mi też tak kiedyś napisali, że bez dobrego żarcia to sobie możemy pomarzyć.

Zajrzyj na mój dziennik, może znajdziesz pomocne informacje / link pod postem /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
dzieki koledzy... bardzo mi pomogliście. SOG dla was:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się dobrze rozciągnąć w wieku 16-tu lat ????

Następny temat

Na mase mam 15 lat i trenuje

WHEY premium