Nie wiedzialem w jakim dziale zalozyc ten temat.. postanowilem tutaj bo mysle ze problem tkwi w odzywianiu.
Chodzi o to ze po treningu bjj ( dopiero zaczynam ), a dokladniej od razu jak wyjde z sali i przez kolejne 30 minut czuje sie bardzo dobrze, jestem swiezy i rzeski. Wracam do domu, jem pelnowartosciowy posilek i nagle moj organizm sie przestawia, zaczynam byc strasznie znuzony i senny, czasami sie zdaza ze mnie az glowa boli.. poprostu nie mam sily. Wydaje mi sie ze po takim posilku jak ryz, wolowina i warzywa powieniem odzyskac sily. Moze to cos pomoze jak nadmienie ze mam bardzo szybka przemiane materii. Zjem wielki obiad, zaraz potem do ubikacji i znowu za godzine jestem glodny.
Chodzi o to ze po treningu bjj ( dopiero zaczynam ), a dokladniej od razu jak wyjde z sali i przez kolejne 30 minut czuje sie bardzo dobrze, jestem swiezy i rzeski. Wracam do domu, jem pelnowartosciowy posilek i nagle moj organizm sie przestawia, zaczynam byc strasznie znuzony i senny, czasami sie zdaza ze mnie az glowa boli.. poprostu nie mam sily. Wydaje mi sie ze po takim posilku jak ryz, wolowina i warzywa powieniem odzyskac sily. Moze to cos pomoze jak nadmienie ze mam bardzo szybka przemiane materii. Zjem wielki obiad, zaraz potem do ubikacji i znowu za godzine jestem glodny.
Krzysztof Piekarz