Spice ma rację

Tylko prawidłowe nawyki żywieniowe i odpowiednie ćwiczenia fizyczne spowodują utratę tkanki tłuszczowej, poprawę sylwetki i samego samopoczucia fizycznego i psychicznego.
Anne ja jeszcze parę lat temu, zanim zaczęłam ćwiczyć w siłowni, również stosowałam coraz to nowsze diety, wydałam majątek na różnego rodzaju "cudowne" środki odchudzające. Wypróbowałam wszystkie dostępne na rynku preparaty odchudzające, te dozwolone i te niedozwolone, na receptę i bez recepty, nawet te szkodliwe, wycofane później ze sprzedaży. Każdą "nowość" w tej dziedzinie musiałam przetestować na sobie. Cóż ja nie robiłam, aby zdobyć receptę!!! Odchudzanie stało się moją obsesją! Tabele kaloryczne znałam na pamięć. Nie muszę chyba wspominać, że wszelkie te specyfiki uszczupliły tylko moją kieszeń.
Teraz po latach wiem, że jedyną skuteczną metodą na zgubienie zbędnych kilogramów czy poprawę sylwetki jest ruch i rozsądna dieta
Ty jesteś jeszcze młodziutką osóbką, także nie popełnij tego błędu, co Twoje poprzedniczki, walczące obecnie z anoreksją czy bulimią!!!
Życzę Ci powodzenia i....zdrowego rozsądku w odżywianiu oraz dawkowaniu ćwiczeń. Wszystko z umiarem
Pozdrawiam.
"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"
