SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

samoczynne chudniecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 499
Witam,

przejrzalam pobieżnie tematy i takiego czegoś nie zauważyłam.

Po krótce przedstawię swój problem.
Otóż cyklicznie mam problemy ze schudnięciem. Jem małe porcje, w miarę trzymam dietę (nie mam ustalonej konkretnej) i przyznaję się do jedzenia słodyczy. Odwiedzam siłownię i chodzę na aerobik 4-5 razy w tygodniu, średnio na dzień (prócz nietreningowych dni) używam bieżni godzinę - 6-6.4 km/h, czyli szybki marsz. Do tego dochodzi orbitrek ok 20-30 minut. Jeśli nie, idę na aerobik, plus bieżnia ok 20-30 minut.

co jadam?

rano ok 7 - owsianka z miodem (domowej roboty) plus orzechy, czy migdały.

11-12 kromka fitness, plus szynka z piersi kurczaka, ser, pomidor, jogurt naturalny z platkami owsianymi

13-14 obiad - makaron (biały, lub razowy) z sosem pomidorowym i cebulą na oliwie smażone, z mielonym z kurczaka/ indyka, lub pierś pieczona z indyka

16-17 co mam pod ręką - owoc, kromka z serem i pomidorem, albo twarożek wiejski z cynamonem i cukrem, lub zupa warzywna na piersi z kurczaka, z brokułami, plus makaron.

ok 19-20 koktajl białkowo - mleczny bez cukru (izolat białkowy plus mleko 0.5%

w ciągu dnia czasem zjem pasek milki (mam potrzebę taką po prostu).

i teraz problem mam taki, że mimo regularności posiłków potrafię w ciągu tygodnia przybrać na wadze do 3 kg, a po około miesiącu nadal nie zmieniania niczego schudnę 2-3kg na powrót. Nie ma to nic wspólnego z okresem, nie mam chorej tarczycy (chociaż jeden płat powiekszony o 0.8 cm) oraz nie biore hormonów (od pół roku ponad). Czasami zdarza się, że jeśli zjem więcej nawet to chudnę.

Po świętach schudłam (!) 2kg, i od nowego roku systematycznie przybieram na wadze. przestałam jeść po 18, jedynie białko w czystej postaci aktualnie ważę 68.5, kiedy tuż przed sylwestrem było to 64.5.

Lekarze tłumaczą to zimą.

ktoś może miał podobnie i się z tym uporał?

Z góry dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź.

ps. nie umiem nie jeść słodyczy - 2-3 razy w tygodniu kawałek muszę.

Płeć: Kobieta

Wiek: 26

Waga: 68.5

Wzrost: 169

Obwód klatki: 92

Obwód ramienia: -

Obwód talii: 74

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 22%

Aktywność w ciągu dnia: praca 8 godzin, aeroby 1 godzina + 20 minut bieżni, lub 60-80 minut bieżni + orbitrek

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: jedynie spacery godzinne, plus brzuszki w domu 2-3 razy w tygodniu ok 15-20 minut

Odżywianie: przepadam za twarogiem, mięsem z indyka i brokułami, marchwią. Nie lubię fast foodów, chociaż frytki mi się zdarzą raz na 2 tygodnie.

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: alergie na len, truskawki

Stan zdrowia: niewydolność lewej zastawki serca, przeszłam bulimię 5letnią, mam helicobakter pyrolis - leczone.

Preferowane formy aktywności fizycznej: 4-5 razy tygodniowo po godzinie, póltorej

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: wcześniej - therm line pro, l karnityna w płynie, chitynina.
obecnie - raz na jakiś czas therm line II oraz wieczorem białko - izolat.


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: owszem

Stosowane wcześniej diety: niestety było ich wiele, od ok 2-3 lat jadam regularnie

music is so wonderful ! don't suggest urself, be urself ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
diete masz źle zbilanowaną, dużo śmieci przetworzonych, cukier, słodycze, owoce- fruktoza,miód...moge tak wyliczać...z takim bałaganem wiele nie osiągniesz

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 499
w takim razie jednak diete trzeba bedzie zrobic. dzięki :)

music is so wonderful ! don't suggest urself, be urself ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZEYK I KREATYNKA PO TRENINGU??

Następny temat

Pomoc przy ukladaniu diety

Wiecej