SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tycie a chudnięcie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1077
Witam. Mam 16 lat i chciałbym przytyć. Jednym moim pytaniem jest to czy duża ilość zjedzonego białka powoduje przyspieszenie metabolizmu czyli chudnięcie i drugie czy jedzenie duzej ilości tłuszczy w ciągu dnia powoduje spowolnienie czyli tycie? Ponieważ chciałem zauważyć że w ciągu dnia na śniadanie jem codziennie płatki z mlekiem a w ciągu dnia duże ilości jogurtów. Czy to jest powodem mojego szybkiego metabolizmu? Jak ma wiec wygladać moj dzień z potrawami tak aby przytyć? Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
Mistrzu, Ty po prostu jesz jak normalny nastolatek w swoim wieku i masz sporo aktywności, temu nie tyjesz. Pyt nr 1. Nie, samo jedzenie nic nie znaczy, na koksie jedzą 3g na kg masy ciała i tyją. Liczy się ogólny bilans kcal a nie proporcje jednego składnika. Pyt nr 2. Tłuszcze spowalniają trawienie, a nie metabolizm. Podsumowując: siedzisz na forum już rok, przejrzyj jak wyglądają diety masowe i sam zobaczysz, co robisz źle. Mogę się załozyć że jakby tak podliczyć twoje kcal w ciągu dnia to nawet 2000 nie wyjdzie, a 2000 kcal to niektóre panny na redukcji wcinają. Dowal kcal, jedz pełnowartościowe posiłki, wrzucaj swój jadłospis do dziennika posiłków i kontroluj to.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + Suplementacja do oceny

Następny temat

Prosba o ułożenie diety

WHEY premium