witam wszystkich...Mam problem... Mianowicie... Chcę stosować białko, lecz mam obawy.. bo słyszałem ze powinno się je pic jak przestanie się pienić...(rozpuszczac) w przeciwnym razie można dostać biegunki ... a tego bym nie chciał... Czy to prawda?
2. Stosuje Thermo Fat burner... Chitosan.. i chce stosowac białko Isolite... trening przeciętny: gra w piłkę ,bieganie, brzuszki, hantelki itd, Dieta : Ograniczam jedzienie i staram się spożywać posiłki regularnie... Czy mam szanse na spalenie tłuszczu... 179 cm i okolo 93 kg .. czy jest coś o czym powinienem wiedzieć... Czekam na waszą pomoc...
2. Stosuje Thermo Fat burner... Chitosan.. i chce stosowac białko Isolite... trening przeciętny: gra w piłkę ,bieganie, brzuszki, hantelki itd, Dieta : Ograniczam jedzienie i staram się spożywać posiłki regularnie... Czy mam szanse na spalenie tłuszczu... 179 cm i okolo 93 kg .. czy jest coś o czym powinienem wiedzieć... Czekam na waszą pomoc...
Lukasz
Krzysztof Piekarz