Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
65
Witam serdecznie.
Interesuje mnie kupno Gainera.
Czy możecie polecic mi takiego gainera ktory mnie nie zaleje tłuszczem? Tzn ze nie bedzie 90% jego skladu z weglowodanow. Proszę o pomoc.
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
65
Tak mam, ale chce przymasować. I zastanawiam sie ciagle czy lepiej gainer czy bialko... Moja waga to 75 kilo 188cm, wiem, ze chudo ale mam troche fatu na brzuchu, ciwcze juz pol roku i juz chce kupic pierwszy suplement.
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
65
Co ty gadasz.. Dieta nie jest taka jak u kulturysty, ze jem rowno o godzinach.. Czasami jestem dluzej w pracy, czasami cos tam mi wypadnie.. Na pewno mam jakies braki