Mi się wydaje ze tyson lepiej był zbudowany np klata bardzie rozbudowana no i brzuch 

Ilość wyświetleń tematu: 14496
ale mi się wydaje że moze gołota sprzedał walke bo tyson miał w tedy problemy z tą ..... niby żoną jak to można powiedzieć 
bo były takie beznadziejne że widać że coś nie tak
ale jak by nie było gołota miał znajomości w pruszkowie
to mógł kilku naszych chłopaków zabrać i by nawet tysona pokonał 
saleta był beznadziejny taki mówił że sportowiec że lepszy że nie trenuje do tej walki a dostał tak wpier****** 
napewno nie jest taki zły coś umie pokazał na ksw14 że coś umie
a najman walczy w marcu na jakiejś gali bokserskiej walczy z jakimś 21 lakiem zobaczy się 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły