Inne dyscypliny

Ilość wyświetleń tematu: 91894

...
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Chicago rośnie w siłę, a Orlando tylko zyskało na tych transferowych zabawach bo kolejny mecz do przodu...
...
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Dzisiaj się okaże czy Sans pukają od dołu w dno czy jest tylko na dnie :) graja u siebie z Cleveland które tragicznie radzi sobie na wyjazdach (3-16) Cleveland to też bardzo kiepska drużyna pod wzgledem zbiórek 26 miejsce, więc Marcin powinien mieć okazje by troche pozbierać, chodz Phoenix to ostatnia drużyna pod tym wzgledem :D ja już nie mogę się doczekać 3:30 i meczu LAL-NYK będzie się działo, przypomnę Lakers na 6 miejscu pod wzgledem ilości zdobytych punktów 103,2 średnia a Knicks na 1 miejscu 108,1 średnia, o ile w meczu Suns-Knicks nie byłem pewny czy Suns przekroczą 100 to tutaj mozna być pewnym że obie drużyny przekroczą 100 :) pippo jak myslisz 212 over ? :) ja chyba się pokusze dzisiaj :D
...
Mineły 4 minuty meczu Suns-Cavs mamy 13-8 i leżącego i kwiczącego Granta Hilla z bólu, wygląda na to że już nie zagra, możliwe że więzadła strzeliły, aha a Gortat na ławie :/ po pierwszej kwarcie 26-26 Lopez w podstawowej 5 zmienia go Frye, wydaje mi się że Marcin czymś podpadł że nie gra oj marnie to widze.

Zmieniony przez - BoloPL w dniu 2011-01-10 02:37:15
...
Jeśli Suns wygrają bez wydatnego udziału Marcina, to może miejsce na ławie będzie Mu pisane na dłuższy czas...

LA Lakers vs NY Knicks 109:87

Portland miało już wygraną z Miami na wyciągnięcie ręki, ale sfrajerzyło się i Heat odnieśli kolejne zwycięstwo łatwo ogrywając gospodarzy w dogrywce.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2011-01-10 12:58:03

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Niestety o 3 padło forum i nie kogłem skomentowac co mi na sercu leży, więc tak Marcin wszedł od poczatku 2 kwarty i to co wyprawiał wołało o pomstwe do nieba, 2 razy nie chwycił piłki od Nasha nic nie rzucił jedynie zebrał kilka piłek, po 5 minutach spowrotem powendrował na ławe za niego wszedł Frye i dał popis nowoczesnej koszykówki, sami zobaczcie ile ten center razy rzucał za 3 pkt i w dodaku trafiał, patrząc po tym meczu i po statystykach Lopeza oraz Frye niestety na dzień dzisiejszy daje Marcinowi czas gry w przedziale miedzy 6-14 minut, po pierwszej połowie przełaczyłem mecz na Lakers-Knicks i nistety też się zawiodłem, 1,2,3 kwarta rozgrywana w strasznie ospałym tempie, głównie przez Lakers i Fishera, Knicks nawet jak chcieli przyspieszyc to w miare szybko byli faulowani i zatrzymywani, dopiero w 4 kwarcie Kobe dał sygnał do ataku i troche szybciej pograli ale wtedy juz niestety panowie z NY byli wypaleni, słaby mecz całej drużyny, chodz w 1 połowie jakos to wyglądało i trzymała się ciagle paro kunktowa przewaga, Amare niestety nie trafiał tej nocy tak jak ma to w zwyczaju, niestety ale moje prognozy że bedzie wynik grubo ponad 200 strzelił ch... tak więc nie była to zbyt miła noc przynajmniej dla mnie.
...
Wyniki z 10.01.2011r

Charlotte vs Memphis 96:82
Boston vs Houston 102:108
Chicago vs Detroit 95:82

Jedyna niespodzianka w meczu Bostonu, który na swoim parkiecie zaznał goryczy porażki.

...
Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers - 112:57 < LOL >

ale to co Gortat gra to masakra;/ Znowu wyru""any za plecami przez gracza przeciwnej drużyny i znowu w top10... ale jako pośmiewisko... No szkoda szkoda, bo zapowiadało się że może z Nashem będzie mu lepiej się grało a tu lipka;/

LA Lakers vs Cleveland 112:57

Wiedziałem że Cavsi będą słabi i dostaną baty, ale takiego wyniku się nie spodziewałem

...
Ja pier..... co się robi w tym NBA, Miami-Clippers po pierwszej karcie 26-44 w zakłądach na live jest w tej chwili 3,8 na Miami :D niesamowity mecz z dogrywką w Nowym Orleanie :)