Hej.
Mam 15 lat. Uważam, że jestem za gruba.
Waże 47 kg na 168 cm.
Bardzo lubię słodycze i jem ich w nadmierze.
Czy powinnam schudnąć?
Jeśli tak to co mogłabym zrobić?
Proszę o pomoc i z góry dziękuje
Mam 15 lat. Uważam, że jestem za gruba.
Waże 47 kg na 168 cm.
Bardzo lubię słodycze i jem ich w nadmierze.
Czy powinnam schudnąć?
Jeśli tak to co mogłabym zrobić?
Proszę o pomoc i z góry dziękuje
Krzysztof Piekarz