Witam chcailbymdowiedziec sie co lepiej wybrac czy maslo czy magaryna co jest zdrowsze oraz czemu lepiej uzywac jednego a nie drugiego.
Oraz drugie pytaniena ktore neiznam odpowiedzi oraz przeszukalem google ale nic tam nieznalazlmem:
Dlaczego spozywajac produkty bogate w NNKT nalezy zwieszyc podaz witaminy E
Proszeo odpowidz
Pozdrawiam
Oraz drugie pytaniena ktore neiznam odpowiedzi oraz przeszukalem google ale nic tam nieznalazlmem:
Dlaczego spozywajac produkty bogate w NNKT nalezy zwieszyc podaz witaminy E
Proszeo odpowidz
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
