Szacuny
10
Napisanych postów
1289
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
10818
jak w pytaniu , trzymam juz diete od 3 lat i mam kryzys z jedzeniem takiego zarcia , chcial bym zaczac jesc smaczniej , smazyc mieso ziemniaki w piekarniku , co bedzie kepsze do smazenia olej z orzechow wloskich czy laskowych , podobno te oleje nawet po smazeniu nie traca swoich dobrych wlasciwosci
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
3057
Napisanych postów
51895
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
351413
kupujesz pomidory, cebulę, pieczarki, paprykę i co tam jeszcze lubisz, obierasz pomidory ze skórki, kroisz czy miksujesz na papkę gotujesz, do tego reszta pokrojonych składników, dajesz do tego przyprawy, zioła i masz super sos.
pzdr/
Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-01-05 23:26:18
Szacuny
431
Napisanych postów
56364
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
184874
do smażenia dobry bedzie teflone nie przywiejaący , Pam, smalec to polecam
nie polecam smażyć na oleju z włoskich, bardziej by sie nadawał już olej z laskowych ale także szkoda marnować jego właściwości. Jak pisałem wyżej ew do krótkiego smażenia na małym ogniu oliwa z oliwek
Szacuny
10
Napisanych postów
1289
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
10818
mam rozumiec ze smalec jest dobry do smazenia ? co z olejem z orzechow ziemnych ? krotko sie raczej nie da smazyc , wiec oliwa odpada , z tego co slyczalem oliwa z iliwek nie nadaje sie wcale , bo podgrzana do wysokich temp jest toksyczna i strasznie nie zdrowa
Szacuny
10
Napisanych postów
1289
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
10818
nie no na smalcu nie bede smazc , moze i podczas mazenia mniej ulega obrobce cieplnej , ale przeciez to sam holesterol i nie ma nic wartosciowego w sobie