Kiedy pojawiło się masło orzechowe, świat zwariował. Niewiele  jest osób, które na jego widok przejdą obojętnie. A jeśli są, to szczerze mówiąc podziwiam... Coś w tym jest, że orzeszki arachidowe i wszystko, co z nich powstaje, jest tak wciągające, że ciężko tylko lekko skubnąć dla smaku i powiedzieć sobie dość. 

Tylko dlaczego to jest tak kaloryczne? Tygodniami dbamy o dietę i trening, aż tu nagle pojawią się nasze ulubione łakocie na horyzoncie i nasze starania szlag trafił. Orzeszki, masło orzechowe, batony na bazie czekolady i orzechów - to takie dobre, ale jakże zgubne dla naszej sylwetki…

Pocieszający jest fakt, że firmy z suplementami zaczęły dostrzegać, że nawet na diecie od czasu do czasu dobrze jest zjeść coś smakowitego i eksperymentując, wytwarzają dla nas różne przepyszne produkty, które pozbawione są nadmiaru, a często i dodatku cukru, rafinowanych tłuszczy i innych zbędnych składników. Była faza na słodycze typu zero kalorii, a teraz jest faza na alternatywy na różne słodkości, ale o ulepszonym składzie. Skoro już jeść słodycze, to niech one wniosą jakieś korzyści dla naszej sylwetki, albo przynajmniej niech tak nie szkodzą. 

No i stało się - ALLNUTRITION ma dla nas kolejną nowość i to właśnie dla miłośników orzeszków arachidowych i mlecznej czekolady. NUTLOVE to miłość, która uzależnia! 

Czym jest NUTLOVE?

Nultove Crunch to przepyszny czekoladowy krem z dodatkiem fantastycznie chrupiących prażonych orzeszków ziemnych. Jeśli myślisz, że czekolada i orzechy to żadna fit przekąska, to wiedz, że NUTLOVE nie zawiera tłuszczu palmowego, który pozbawia nasz organizm przeciwutleniaczy i zwiększa poziom złego cholesterolu. Za słodycz odpowiada maltitol. Maltitol jest to związek chemiczny z grupy polioli, w której znajdują się znane nam związki, takie jak: ksylitol, erytrol czy sorbitol. Jest to zdrowsza i mniej kaloryczna alternatywa dla cukru.

Jak jeść NUTLOVE?

Najlepiej to chyba... łyżeczka w dłoń i do dzieła! No dobra, nie przesadzajmy, bo jednak kalorie to kalorie i nasza sylwetka odczuje, jeśli zjemy trzy opakowania na raz. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby zrobić sobie pyszną przekąskę w postaci wafli ryżowych, naleśników, omletów czy innych podobnych produktów z dodatkiem kremu NUTLOVE. 

Opakowanie jest dość wydajne, bo zawiera aż 20 porcji! W jednej porcji mamy 3,5 g białka, 8,8 g tłuszczu i 12 g węglowodanów. Daje nam to ok. 125 kcal. Chyba każdy przyzna, że to tyle, co nic. Diecie nie zaszkodzi, a ile radości z tego będzie. 

No to jak? Lubisz orzeszki? Lubisz czekoladę? Najbardziej na świecie lubisz czekoladę z orzeszkami? NUTLOVE jest stworzony dla Ciebie!

Komentarze (0)