witam. niedługo skacze pierwszy cykl na mass xxl i creatine monohydrate i dextroza.. i chciabym wiedziec co bedzie dobre na mase mutant mass czy jakies same białko ?? jak skacze cykl piewszy bede miał 5 tygodni przerwy i zaczne 2 cykl tylko nie wiem co wzias. po tym piewszym sa małe efekty takie mało widoczne ;/ mam diete ale musze ja uzupełniac i trning na mase. i jak bym cos wybrał to do tego cm3. myslałem o xtreme mass effekt ale nie wiem. kto brał moze wyrazic jakies opinie? nie wiele dobrego slyszalem o tym. zalezy mi na masie czystej masie miesniowej,
mysle nad zakonczeniem tego pierwszego cyklu. ta kreatyna nie odpowiiada mi 3 tydzien zero efektów, dieta jest trening. moge przerwac,zrobic przerwe i zaczac nowy cykl na cm3 i od tego białko albo gainer np mutant mass 2200kg.
mam 17 lat
ponad rok stazu
66kg
178cm wzrostu
dzieki za odp
mysle nad zakonczeniem tego pierwszego cyklu. ta kreatyna nie odpowiiada mi 3 tydzien zero efektów, dieta jest trening. moge przerwac,zrobic przerwe i zaczac nowy cykl na cm3 i od tego białko albo gainer np mutant mass 2200kg.
mam 17 lat
ponad rok stazu
66kg
178cm wzrostu
dzieki za odp
Krzysztof Piekarz
