SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC Protein ECONO 80 czy Ostrowia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 216 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1447
Witam!
Za kilka dni robie duże zamówienie na najbliższe miesiące. Zauważyłem że wyszło nowe WPC sfd. I teraz sie zastanawiam czy kupić samą ostrowie czy kilka paczek ostrowi i kilka nowego WPC.
Cenowo białka wychodzą tak samo (cena/ilość)

Czytałem kilka artykułów na temat ECONO. Chodzi mi głównie o skład.
Czy skład nowego WCP jest lepszy od ostrowi czy porównywalnie taki sam?

Na rozpuszczalności aż tak bardzo mi nie zależy. I tak zawsze trzęse shakerem ile sie da. I jak jest ze smakiem? Lepsze od ostrowi pod tym wzgledem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Obojętnie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Econo 100%
przy obecnej cenie ostrowia juz wogole nie opłacalna..
Smakowo i rozpuszczalnie tez + dla econo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6300
UNS tego w 4,5 kg wiadrach, wychodzi cię około 170 z wysyłką, a smak i rozpuszczalność dużo lepsza od wyżej podanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
ehh nie rozumie tego poco przy wadze 60 kg szamac ten sztuczny syf bialka gainery itd ehhh;/strata kasy i zdrowia stary jak bedziesz wazyl 120 kg no niech bedzie te 90 to dopiero warto sie wspomagac bialkiem gainerami a na 60 kg to spokojnie z zarcia dostarczysz bialka ww i t bezsensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
rococo niby, ale chyba nie o tym jest temat.

Miedzy tymi dwoma zdecydowanie econo, wychodzi 1zl/kg drozej od Ostrowii, tylko 1zl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
rococo a co to za róznica?
toć to jest uzupelnienie diety tylko, nie wazne jaka waga/staż itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
to ta rozniaca ze szkoda kasy szkoda zdrowia czy sadzisz ze tego rodzaju odzywki s aobojetne dla organizmu??zreszta robcie jak chcecie dlamnie to strata kasy przy wadze 60 kg
jak moze nie utrzymac diety w wadze 60 kg to juz konkretne lenistwo i brak samodyscypliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 216 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1447
rococo waże 80 kg, informacji o wadze itd nie zmieniałem od czasu załozenia konta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 246
nie ma to jak zapytac sie na forum SFD czy ich odzywka jest lepsza xD odpowiedz jest tylko jedna choc wg mnie jest to jedno i to samo g***
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana kreatyny

Następny temat

drugi cykl.. jak radzicie

WHEY premium