Jest liderem w tym dzialeSzacuny
9374
Napisanych postów
83989
Wiek
50 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
709969
napisz może coś o diecie?
nie potrzebujesz żadnych wynalazków,samo mono wystarczy
nawet można powiedzieć że w Twoim wieku i Twoim zaawansowaniu to i tak za dużo
Szacuny
1
Napisanych postów
74
Wiek
31 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1582
No tak własnie mówię L-Glutaminę wezmę na 100 % ;]
To w końcu radzicie bardziej wziąć tą z Olimpu Kredkę ;] niż tą z Hi Tec ? Bo się Troszkę pogubiłem ,bo w sumie Z Olimpu to jest mono a Hi Tec to jest mocny Stack !!
,,Nie liczy się ból,tylko wiara w to co chcemy osiągnąć'' ___