SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POWERPIT GDANSK

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14787

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 49888
o kuzwa prawie 3 tys metrow kw
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9122
ja tam cisne na spójni i mi sie bardzo podoba... taki Paweł intruktor niezle treningi dopi*** :O ale wykupie sobie za jakis czas srebny pakiecik na tym PowerPit i zobacze.. 20 % znizki na odzywki hmm ciekawe jak bardzo beda tam ceny zawyzone :D

"kto pyta nie błądzi"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 49888
mysle ze to co oni oferuja swoim klientam za 300 zl msc, to nie jest zawyzone wystarczy spojrzec na klub kolaseum kartnet nie pamietam ale do 200 do 250 zl a jak dla mnie zenada za taka kase
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42940
Wszystko super, jedynym minusem jest to, że jest tylko jedno miejsce do martwego ciągu i przysiadów :(.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6024
na Kolaseum, jak umiesz się dogadać, płacisz 140 (tak jak ja). mówię o tym sopockim. co nie zmienia faktu, że obiekt jest w kiepskim stanie, i jeżeli za tą samą kasę mamy karnet podstawowy w Powerpit, to długo się nie trzeba zastanawiać ;)

powiedzcie, dużo ludzi już tam chodzi?

suchar

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 49888
nie kazdy musi miec chody

ale normalnie karnet 200 zl w sopocie kosztuje
...
Napisał(a)
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8292
Byliśmy, widzieliśmy i trenowaliśmy :) polecamy naprawdę warto :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17897
ide i ja, mam nadzieje ze bedzie lepiej niz w spojni bo mi sie juz tam znudzilo
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 1874 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15320
Byłem tam na chwile wczoraj, widziałem i powiem krótko MIAZGA :) Jest wszystko, czego potrzebuje każdy sportowiec

Tak trochę dramatyzujesz. Miazga to fakt, bo sprzętu jest tam tak naciapane że nie ciężko się przechodzi z miejsca na miejsce. Jakby się zebrało trochę ludzi to będzie cieżko. Ale na razie jak widziałem siłka świeci pustkami(brak ludzi) i jeszcze da się przejść z jednego miejsca na drugie. 200zł za karnet to jak dla mnie gruba przesada.

Zmieniony przez - Adramel w dniu 2010-12-07 19:00:24
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17897
dzis kupilem karnet za 150zl i jest ok
nie bylo problemow ze sprzetem/ciezarami, porzadek, sauna rownierz ok i prysznice
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Boks - Gdynia?

Następny temat

Sprzet okolice slupska

electro
Polecane artykuły