SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NITROBOLON, BIAŁKO , MMA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5835
Mam problem. Nabrałem dużo masy, i potem zająłem się troche redukcją tłuszczu. Zrzuciłem 7kg zbędnego balastu i teraz chciałbym nabyć jakieś 5kg czystej masy (szybko zdobywam). I tu moje pytnie.
Czy da się to zrobić ćwicząc 3x w tygodniu sztuki walki od poniedzialku do środy a potem 3x siłownie np. czw,pt,nd ?
Z supli mam Nitrobolon (pol puszki), białko oraz Carbo-nox. Dieta oczywiście tez jest. Czekam na opinie !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
3 razy w tygodniu hmm dasz rade ale musiałbyś zrobić specjalny rozkład treningowy , ja ćwicze 6 razy w tygodniu , poniedziałek-klata , wtorek-biceps , środa-bary , czwartek-triceps , piątek-plecy , sobota-przedramie i nogi , myślę że taki plan jest najwydajniejszy ponieważ mieśnie muszą odpocząć po treningu :) ale myśle że w twoim przypadku pleców nie musisz robić , rób klatke , triceps razem z bicepsem i bary :)

Zmieniony przez - pepsi1010 w dniu 2010-12-04 22:05:35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5835
ja raczej łącze partie i ćwicze nogi ;) szczerze to o takim planie jaki Ty stosujesz jesczze nie słyszałem ;P

moj zamysł jest taki (narazie ćwicze FBW, ale zamierzam zmienic na split) :

klatka+triceps , plecy+biceps , nogi + barki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5835
up
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 3873 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87509
Jesli dieta jest odpowiednio zbilansowana to jasne ze mozliwe.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5835
Dieta wysokobiałkowa, rano szejk i po treingu szejk białkowy +carbonox , nitro tez by bylo rano i przed treningiem, do tego uzupełniam w omega-3 i vita-min olimpu a dieta to wiadomo, ryze,kurczaki,indyki,warzywa ,twarozki itd . Tak wiec, dieta jest skierowana ku masie i do tego uczęszczam na SAUNE. Czy w takim zestawie jest możliwość, że nabiore czystego mięśnia i nie zaleje się wodą ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5835
upp
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
da się zrobić. Musi być tylko bilans kaloryczny na plus
I nie ćwicz tym złem co Ci pepsi proponuje
FBW będzie OK.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5835
zawsze ćwiczylem Splitem i nie moge uwierzyc w moc FBW, trudno mi się przestawić, że da mi to przyrost jakis :D
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
jak robiłeś kiedyś nogi lub plecy porządnie(przy splicie partia raz na tydzień) i na drugi dzień bez problemu mogłeś iść na trening SW to znaczy ze źle robiłeś tego splita.
więc jakby nie bylo i tak FBW przy 3 dniach treningowych wyjdzie na lepsze.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego

Następny temat

kontakt z odżywkami

electro
Polecane artykuły