SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Już po :) Mój pierwszy HST - plan i efekty

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Witam,
Jestem po swoim pierwszym HST. Załączam plik z planem i progresem co do dnia i kilograma. Zachęcam do przeczytania i opinii. Zdjęć nie zamieszczam bo jeszcze nie ma czego pokazywać.
Mój staż na siłowni to 3 miesiące. Wspomaganie - gainer raz dziennie po treningu. Dieta - po prostu staram się odżywiać w miarę dobrze i nie chodzić głodny. Wzrost 195cm.
Trening - standard HST czyli 1s 15, 2s 10 i 3s 5. W 10 i 5 serie łączone co by nie tracić czasu i nie stygnąć.
Pozdrawiam
Marcin

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Nie wiem co jest grane ale nie mogę edytować posta a link nie działa.
Wklejam ponownie.
http://img5.imageshack.us/img5/2393/hsti0.jpg 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
trzymam kciuki, powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Znaczy się ja to już skończyłem, teraz mam okres roztrenowania.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
rzeczywiscie, nie napisales w poscie efektow, a na jpg nie dojrzałem
rezultaty dobre, tak trzymac!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2477
Witam, czy mógłbyś napisać trening jako normalną rozpiskę ? Za zdjęciu wydaje mi się ze nie jest po kolei i niektóre ćwiczenia robiłeś jakby od środka, byłbym wdzięczny :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
No właśnie, kolejność nie jest przypadkowa. Ustawiłem ją tak aby nie skakać za mocno po sprzęcie i po sali. Jak już chwyciłem gryf 12kg to trzymałem aż skończę wszystkie ćwiczenia z gryfem. To samo hantle - jak poszedłem na stanowisko z hantlami to już tam zostałem itd.

Ale no problem, wrzucam w formie tekstowej:

Biceps uginanie ze sztangą
Barki wyciskanie z klatki
Triceps wyciskanie francuskie leżąc
Plecy wiosłowanie sztangą w opadzie
Barki tylne na maszynie
Klatka na ławce poziomej
Barki unoszenie na boki
Uda przysiady
Łydki - wspięcia na maszynie
Rozpiętki
Biceps sztangielką na ławce skosnej
Klatka sztangielki na ławce poziomej
Szrugsy
Triceps ściąganie wyciągu
Plecy ściąganie wyciągu pionowe
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha

Następny temat

Chcę zacząć i potrzebuję pomocy

electro
Polecane artykuły