w rozpiscie mam 40 g chleba zytniego pelnoziarnistego jednak nie moge go nigdzie znalezc :(:( czym moge je zastapic na tej redukcji ??
mam obok siebie takie sklepy jak awiteks polo lewiatian jak trzeba bedzie jechac do wiekszego to tez ewentualnie moge podjechac :D
i drugie pytanie jak mam np zapotrzebowanie 2500 kcal a w dni nietreningowe powiedzmy chce obnizyc wegle to po prostu ucinan same wegle a bialko i tluszcze mna takim samym poziomie zostawiam czy np obnizaj do 2200 kcal i procentowo rozkladam tak zeby procenty (tzn rozklad bwt) byl taki sam jak przy 2500??
i trzecie ostatnie jak mam to zapotrzebowanie 2500 kcal ale chce je zmiejszyc bo efekty sa male to zmiejszam do 2400 i zostawiam taki sam rozklad procentowy bwt?
mam obok siebie takie sklepy jak awiteks polo lewiatian jak trzeba bedzie jechac do wiekszego to tez ewentualnie moge podjechac :D
i drugie pytanie jak mam np zapotrzebowanie 2500 kcal a w dni nietreningowe powiedzmy chce obnizyc wegle to po prostu ucinan same wegle a bialko i tluszcze mna takim samym poziomie zostawiam czy np obnizaj do 2200 kcal i procentowo rozkladam tak zeby procenty (tzn rozklad bwt) byl taki sam jak przy 2500??
i trzecie ostatnie jak mam to zapotrzebowanie 2500 kcal ale chce je zmiejszyc bo efekty sa male to zmiejszam do 2400 i zostawiam taki sam rozklad procentowy bwt?
Krzysztof Piekarz
