SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pieczywo na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 677
w rozpiscie mam 40 g chleba zytniego pelnoziarnistego jednak nie moge go nigdzie znalezc :(:( czym moge je zastapic na tej redukcji ??

mam obok siebie takie sklepy jak awiteks polo lewiatian jak trzeba bedzie jechac do wiekszego to tez ewentualnie moge podjechac :D

i drugie pytanie jak mam np zapotrzebowanie 2500 kcal a w dni nietreningowe powiedzmy chce obnizyc wegle to po prostu ucinan same wegle a bialko i tluszcze mna takim samym poziomie zostawiam czy np obnizaj do 2200 kcal i procentowo rozkladam tak zeby procenty (tzn rozklad bwt) byl taki sam jak przy 2500??

i trzecie ostatnie jak mam to zapotrzebowanie 2500 kcal ale chce je zmiejszyc bo efekty sa male to zmiejszam do 2400 i zostawiam taki sam rozklad procentowy bwt?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3821
zazwyczaj zamienia się węgle na tłuszcz/białko(tak żeby ilość kcal była nadal ta sama). A dopiero potem, jak nie idzie, ucina się kcal, i to z węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5273
Jeżeli schodzisz z ww to dokładaj tłuszczy
Jeżeli ucinasz kcal to też skłaniał bym się do kcal z ww a białko i tłuszcze zostawił jak najdłużej w spokoju !
Myslę że to co napisałem jest dobrą odpowiedzią na pyt 2,3 co do 1 to chyba nic się nie stanie jak zastąpisz go jakimś innym chlebem ( odpowiednia Kcal) bądz całkiem wyrzucisz i np zamienisz na owsiankę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5022
Chleb żytni pełnoziarnisty:
1. Pieczesz sama
Kupujesz chleby pakowane, na półkach ze zdrową żywnością:
2. Mestemacher czerwony

3. Real - chleb żytni pełnoziarnisty
4. Carrefour - chleb żytni pełnoziarnisty

Tematem interesowałam się sama i niestety nie spotkałam piekarni, która by piekła prawdziwie pełnoziarnisty chleb, pozostają tylko pakowane w supermarketach i uważne czytanie etykiet - z pewnością unikaj chlebów ze słodem i barwionych karmelem, bo takie tez się niestety często zdarzają.
Mestemachera powinnaś znaleźć w każdym większym sklepie.

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4097 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28862
A ja tam uważam że te pakowane chleby o długiej ważności mają kupę syfu i piekę sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5022
Skład mają podany na opakowaniu, fałszować raczej nie powinni. Jak ktoś ma czas niech piecze, zazdroszczę, sama bym chętnie poeksperymentowała, niestety: ani czasu, ani piekarnika
Ja się ostatnio przerzuciłam na placki z otrąb pszennych, białek, mąki żytniej/pszennej pełnoziarnistej i wody gazowanej - smażę na teflonie bez tłuszczu jak naleśniki, z obu stron, potem do lodówki - wychodzi jak pieczywo pita, zawijam kanapki i gotowe, wiem co jem.W lodówce spokojnie mogą 3-4 dni leżeć, nic im się nie dzieje.

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna ? rzezba?

Następny temat

kolejna dieta na masę do oceny/poprawek

Fruzelina