Cześć!
Mam 17 lat, ważę 70 kg, a mój wzrost to 178 cm i chciałbym zwiększyć swoja siłę. Trenuję Capoeire około 2 lat, i chciałbym zacząć ćwiczyć na siłowni, tylko nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać i czy nie będzie to kolidowało z treningami które odbywają się w poniedziałki (2 godz.) i w środy (2 x 1,5 godz.). Z góry dzięki za pomoc.
Mam 17 lat, ważę 70 kg, a mój wzrost to 178 cm i chciałbym zwiększyć swoja siłę. Trenuję Capoeire około 2 lat, i chciałbym zacząć ćwiczyć na siłowni, tylko nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać i czy nie będzie to kolidowało z treningami które odbywają się w poniedziałki (2 godz.) i w środy (2 x 1,5 godz.). Z góry dzięki za pomoc.
Krzysztof Piekarz