SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomożcie ocenic!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122


No to sytuacja przedstawia sie nastepująco:
Mam 18 lat.
Wzrost : 1,75m
Waga: 67kg

Zaczalem sobie ćwiczyc , (na silce niecaly miesiac , wyciskam jakies 60-62kg) , robie sobie 6 Weidera w domu , i chce sobie z deka wyzezbic cialo . Tylko tak jestem po kontuzji kolana , na wiosne mam zamiar zaczac biegac ( bo uprawiam pilke nozna) . Nie chce tyc zbyt bo to chyba do pilki nie jest zbyt potrzebne.Chce tylko zeby bylo widac w miare rzezbe. Czy miesnie klatki , biceps urosna podczas cwiczen czy potrzebne jest nabranie wagi i spalanie.Predzej przed silka cwiczylem treningiem domatora Prosze doradzcie czy tycie a potem spalanie , jest korzystne w pozniejszym czasie w grze w piłke ? Załącze zdjecie , abycie mieli jakoby taki obraz.

Zmieniony przez - fcbarcafan w dniu 2010-11-25 13:06:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1991
Na poczatku treningow zazwyczaj sie spala tkanke tluszczowa a buduje sie miesniowa jednak pozniej zaczyna sie dopiero zalewac(ze wzgledu na to ze musi przyjmowac nadwyzke wegli). Chodz regularnie na silke i biega wiec nie powinienes w tym czasie sie zalac. Nie mniej jednak moim zdaniem waga troszke wyzsza byla by dla ciebie korzystniejsza wiadomo przy pilce rowniez trzeba miec sile i nie dac sie przwpchnac itd w walce o pilke. Tylko twoj wzrost wagi powinien byc spowodowany wzrostem tkanmi miesniowej a nie tluszczowej. Odzywiaj sie prawidlowo, trenuj regularnie i konkretnym planem cale cialo nie klate bic tylko...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Nie masz z czego wycinać

I'll be back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening prośba !

Następny temat

siłownia + capoeira

WHEY premium