Chodzi ktoś na tą siłkę?
Bo z tego co wie jest wałek, a mam blisko i nie wiem co robić...
Wjazd jednorazowy kiedy chcesz, uwaga - 50zł.
Karnet miesięczny - 90zł z tym, że podpisujemy kontrakt na 12 miesięcy. Trochę to nie wygodnie i c***em śmierdzi. Jest tak?
Bo jak zniżają się do takiego poziomu, to atmosfera może być nie przyjemna
Bo z tego co wie jest wałek, a mam blisko i nie wiem co robić...
Wjazd jednorazowy kiedy chcesz, uwaga - 50zł.
Karnet miesięczny - 90zł z tym, że podpisujemy kontrakt na 12 miesięcy. Trochę to nie wygodnie i c***em śmierdzi. Jest tak?
Bo jak zniżają się do takiego poziomu, to atmosfera może być nie przyjemna

Krzysztof Piekarz
